در شکایتی که از باشگاه استقلال به دست فدراسیون کشتی رسیده، ادعای تنبیه بدنی توسط یکی از مربیان و غیبت غیرموجه و سرپیچی از دستور کادرفنی مطرح شده است.

بیش از یک ماه از اتفاقات و حواشی فینال لیگ برتر کشتی آزاد می گذرد و هنوز استقلال که برای اولین بار در این رقابت ها حاضر شده بود و در نهایت به مقام نایب قهرمانی رسید، درگیر حواشی این مسابقات است. تیم استقلال که با یک اسپانسر خصوصی پای به مسابقات گذاشته بود و هدایت آن برعهده رضا یزدانی بود، به خاطر اعتراض به برخی تصمیمات فدراسیون و البته غیبت برخی از کشتی گیران خود در مرحله نهایی تصمیم داشت با 6 کشتی گیر به جای 10 کشتی گیر در فینال حاضر شود. در نهایت با ورود علیرضا دبیر به ماجرا و همچنین تماس های احمد مددی موضوع حل و فصل شد؛ اگرچه این اتفاقات اعتراض رضا یزدانی و قهر او از سالن را در پی داشت.
این موضوع در ابتدا باعث اختلاف شدید بین باشگاه استقلال و کادرفنی این تیم شده بود، اما حالا مددی، مدیرعامل باشگاه حاضر شده تا خواسته های اسپانسر و کادرفنی این تیم را پیاده کند. بعد از گذشت مدتی احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال کشتی گیران و مربیانی که در روند حضور این تیم در مرحله نهایی خلل ایجاد کردند و احتمالا از سوی رضا یزدانی معرفی شدند را به فدراسیون معرفی کرده تا بخشی از قرارداد آنها کسر شود. احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در نامه ای به علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی از ۷ کشتی گیر و ۲ مربی این تیم در لیگ برتر کشتی آزاد رسما شکایت کرد.
نادرحاج آقانیا، محمدرضا سرگو، سجاد غلامی، امیرمحمد یزدانی، یونس امامی، عباس فروتن و علی موجرلو، ۷ کشتی گیر تیم استقلال به همراه محمد طلایی مربی این تیم هستند که با شکایت این باشگاه به کسر ۳۵درصد از مبلغ قراردادشان محکوم شده اند.
همچنین بهروز یاری یکی دیگر از اعضای کادر فنی تیم کشتی آزاد استقلال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار