ده کتاب صوتی منتشر شد

لوگوی ایلنا ایلنا . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۵۷

ده کتاب صوتی شامل «گفت وگو با شیاطین»، «قوی سیاه»، «موهبت کامل نبودن»، «احتیاط در ریسک کردن است»، «زندگی خود را طراحی کنید»، «مربای شیرین»، «نه آدمی»، «قصه عشق»، «خاک بکر» و «زمستان 62» منتشر شد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نوین کتاب گویا، در بهمن ماه ده عنوان کتاب صوتی جدید به عناوین منتشر شده در این موسسه افزوده شد. این آثار در موضوعات مختلفی هستند تا سلیقه مخاطبان متفاوت را برآورده کنند؛ اعم از روانشناسی، داستان، تاریخ، رمان، کسب و کار و...
کتاب صوتی «گفت وگو با شیاطین» نوشته روزنامه نگار ایتالیایی ریکاردو اُریزیو برای نخستین بار با صدای احمد گنجی منتشر شده است. نویسنده در این کتاب به سراغ هفت دیکتاتور معاصر رفته و درباره نحوه به قدرت رسیدن آنها و همچنین برکناری اش از قدرت سخن گفته است. او احوال آنان را پس از شکست نیز بررسی کرده است.
تاکنون نوین کتاب گویا، ترجمه ها و رمان های متعددی از اسماعیل فصیح را در قالب کتاب صوتی منتشر کرده است. اکنون رمان «زمستان 62» که یکی از رمان های مهم اسماعیل فصیح در حوزه جنگ ایران و عراق است، با صدای محسن بولحسنی تولید و منتشر شده است.
آن دسته از مخاطبانی که به شنیدن خلاصه رمان های بزرگ جهان علاقمندند، می توانند کتاب صوتی «خاک بکر»  نوشته ایوان سرگیویچ تورگینف نویسنده معروف روسی را با صدای سروش کشاورز بشنوند. در کتاب صوتی «خاک بکر» زن و مرد جوانی که زندگی عاشقانه ای دارند، تلاش می کنند با نادیده گرفتن شرایط، و ایستادن در برابر استبداد قدرتمندان آن زمان، زندگی خود را بسازند. همچنین نویسنده در این رمان عاشقانه، انقلاب روسیه را نیز پیش بینی کرده است.
زندگی واقعی و عاشقانه 26 زوج ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
پنبه زن
پنبه زن
لوگوی شبکه خبر شبکه خبر .