قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۴۳
نمایندگان فوتبال کشورمان حریفان خود را در جام باشگاه های آسیا شناختند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از کوالالامپور ، حریفان نمایندگان فوتبال کشورمان بر اساس قرعه کشی نوزدهمین دوره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور مالزی شناخته شدند.
کوالالامپور : اسماعیل پورحاجی
 بر اساس قرعه کشی نوزدهمین دوره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ که به علت همه گیری کرونا در استودیوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت مجازی برگزار شد؛ تیم پرسپولیس کشورمان در گروه پنجم به مصاف الریان قطر، گوآی هند و برنده بازی الوحده امارات و الزورای عراق خواهد رفت.استقلال ایران در گروه سوم مقابل الدحیل قطر، الاهلی عربستان و الشرطه عراق قرار می گیرد.
تراکتور دیگر نماینده فوتبال کشورمان نیز با پاختاکور ازبکستان، الشارجه امارات و برنده الوحده عربستان و نیروی هوایی عراق روبرو می شود و تیم فولاد خوزستان در مرحله پلی آف نیز در صورت پیروزی در برابر العین امارات به مصاف السد قطر، النصر عربستان و الوحدات اردن خواهد رفت.نمایندگان فوتبال کشورمان از ۲۵ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت سال آینده به مصاف حریفان خود خواهند رفت. پس از برگزاری این رقابت ها، برترین های فوتبال شرق و غرب آسیا به جام جهانی باشگاه های ۲۰۲۱ جهان در ژاپن راه خواهند یافت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار