مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی با حمایت هدفمند از شرکت های دانش بنیان به عنوان ستون های اقتصاد آینده کشور ممکن است.

و این شرکت ها در شرایط فعلی شتاب دهنده توسعه و هستند و حمایت از این شرکت ها با هدف صرفه جویی ارزی و تامین نیازهای کشور دارای اهمیت بالایی است.
به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حمیدرضا مومنی در آیین رونمایی از تجهیزات مبارزه با ویروس کرونا توسط یکی از شرکت های دانش بنیان پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم، اظهار کرد: یکی از اهداف مناطق آزاد، تحقق اقتصاد مقاومتی، انتقال دانش فنی و حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان و فناور است.
مدیرعامل منطقه آزاد قشم با بیان اینکه خوشبختانه در پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم اقدامات خوبی در این زمینه در حال انجام است، افزود: واحدهای دانش بنیان مستقر در این مجموعه موفق شده اند که محصولات خود را با توجه به نیاز روز جامعه آماده عرضه به بازارهای مختلف کنند.
مومنی ادامه داد: امروز و در مراسم رونمایی که برگزار شد شاهد به نتیجه رسیدن تلاش یکی از واحدهای دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی بودیم که با توجه به شیوع ویروس کرونا محصولاتی از قبیل تجهیزات ضدعفونی کننده با امواج الکترومغناطیس رونمایی گردید.
وی مطالعات ساخت این تجهیزات پیش از این انجام شده و نمونه های آزمایشی آن نیز موفق به کسب مجوز از دستگاه های مربوط گردیده و در آینده نزدیک شاهد تولید انبوه این محصولات خواهیم بود و این نشان دهنده ورود جدی شرکت های دانش بنیان قشم به میدان مبارزه با ویروس منحوس کروناست.
مدیرعامل منطقه آزاد قشم در پایان با اشاره به فعالیت 12 شرکت دانش بنیان و فناور در پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم، خاطرنشان کرد: شرکت های دانش بنیان فعال در منطقه آزاد قشم باید در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در ماموریت های مختلف با انتقال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار