برپایی همایش رهروان زینبی در مازندران

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۸
همزمان با ایام شهادت سرور و سالار شهیدان(ع) همایش رهروان زینبی در امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران برپا است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مازندران ، استان علوی تبار این روزها در سوگ سرور و سالار شهیدان(ع) یکپارچه عزادار بوده و مراسمات سومین روز شهادت آن امام همام به همراه عزاداری و دستجات عزاداری در تکایا و امامزادگان استان برپا شده است.
همزمان با ایام سومین روز شهادت سالار شهیدان(ع) امروز همایش رهروان زینبی در 51 بقعه متبرکه و امامزاده مازندران برپا شد که این اقدام در راستای تبیین نقش حضرت زینب(س) در حماسه عاشورای سالار شهیدان است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در مورد برگزاری همایش رهروان زینبی اظهار داشت: مادران شهدای مدافع حرم و بانوان موثر در قیام حسینی در همایش رهروان زینبی حضور دارند.
همایش رهروان زینبی در بقاع متبرکه استان مرکزی برگزار می شود
همایش عاشورایی «رهروان زینبی» در استان سمنان برگزار می شود
همایش «رهروان زینبی» در لرستان برگزار می شود
حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی با بیان اینکه 51 همایش رهروان زینبی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران برگزار می شود گفت: همایش استانی رهروان زینبی در آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری در حال برگزاری است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه همایش رهروان زینبی در قالب طرح سوگواره بصیرت عاشورایی برگزار می شود، ادامه داد: همایش چند هزار نفری رهروان زینبی ویژه بانوان دوازدهم محرم همراه با امضای طومار میثاق با حضرت زینب(س) برگزار می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار