مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی در نشست ویدئو کنفرانسی با حضور استانداران، روسای ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا و ۴۳۰ فرماندار از سراسر کشور پیشنهادهایی پیرامون نحوه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را به منظور کاهش روند انتقال ویروس عامل بیماری همه گیر، به وزیر کشور ارائه کرد.

استانداری خراسان رضوی به نقل از علیرضا رزم حسینی در این نشست گزارش داد: قطع زنجیره انتقال ویروس کووید ۱۹ اقدامی ضروری و حساس است که با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در بخشهای مختلف مراودات در سطح جامعه قابل دستیابی است.
وی لازمه اجرای موفق طرح فاصله گذاری اجتماعی را توجه به تفاوتهای اجرایی آن در هر یک از بخشهای ارتباطات اجتماعی ذکر و بیان کرد: این موارد باید در هر یک از امور مرتبط با تعطیلی ادارات، آموزش و پرورش و آموزش عالی، محدودیتهای سیزدهمین روز فروردین یا روز طبیعت و همچنین محدودیتها و ممنوعیتهای رفت و آمدهای شهروندان مد نظر قرار گیرد.
در گزارش استانداری خراسان رضوی از نشست استانداران، روسای ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا و ۴۳۰ فرماندار با وزیر کشور ریز پیشنهادهای استاندار خراسان رضوی در خصوص چگونگی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تشریح نشده است.
وزیر کشور نیز به عنوان نایب رییس شورای عالی مدیریت بحران کشور در این نشست بر مشارکت همه دستگاههای عضو ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اجرای طرح تاکید و بیان کرد: مسوولیت اجرای طرح بر عهده کمیته اجتماعی انتظامی این ستاد است. آقای ذوالفقاری به عنوان رییس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مسوول راهبری اجرای طرح و سخنگوی طرح در سطح ملی خواهد بود و در هر استان نیز یک سخنگو برای این طرح تعیین خواهد شد.
عبدالرضا رحمانی ضمن تشکر از همراهیهای مردم در مسیر مدیریت بیماری کرونا و قدردانی از تلاش همه استانها در این مسیر گفت: علی رغم برخی نارسائی ها، بحمدالله برآیند اقدامات دستگاههای مختلف، تاکنون چه در عرصه درمان، چه در عرصه تأمین اقلام و کالاهای مورد نیاز مردم و چه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار