وزیر تعاون: عملیات اجرایی احداث مجتمع گاوداری دلفان هرچه زودتر انجام شود

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴
وزیر تعاون: عملیات اجرایی احداث مجتمع گاوداری دلفان هرچه زودتر انجام شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: عملیات اجرایی گاوداری ۶۰۰۰ رأسی دلفان باید در اسرع وقت آغاز شود و نباید کار به هیچ وجه معطل بماند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد ، عملیات احداث گاوداری 6 هزار رأسی ظهر امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر مدیران استانی و محلی در شهرستان دلفان آغاز شد.
محمد شریعتمداری در این مراسم اظهار داشت: برای این طرح مطالعات لازم از قبل انجام شده و تأمین مالی پروژه نیز صورت گرفته، بنابر این عملیات اجرایی باید در اسرع وقت آغاز شود و نباید کار به هیچ وجه معطل بماند چون مشکل و اختلافی برای ادامه پروژه وجود ندارد.
وی افزود: امیدواریم این مرکز اقتصادی منشأ خیر و برکت برای مردم این منطقه باشد و اشتغال خوبی را برای آن ها فراهم کند.
گاوداری 6000 رأسی شهرستان دلفان با حضور وزیر کار کلنگ زنی شد
وزیر تعاون یک گاوداری 2000 رأسی را در الیگودرز افتتاح کرد
همدان| گاوداری 6 هزار راسی در قهاوند راه اندازی می شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: این پروژه در راستای ایجاد توازن توسعه در این شهرستان اجرا می شود و البته به همین یک موضوع ختم نمی شود و برنامه های دیگری نیز برای آبادانی و توسعه بیش تر این شهرستان در نظر داریم.
وی با بیان اینکه سلسله و دلفان در زمینه گردشگری ظرفیت های خوبی دارد، بیان کرد: یک چشمه آبگرم بی نظیر در این منطقه وجود دارد که به دنبال نهایی کردن مطالعات مربوط به آن هستیم تا توسعه بیش تری در این منطقه ایجاد کنیم.
شریعتمداری گفت: ما به دنبال وعده های بیاثر نیستیم بلکه در حد توان پیگیر مواردی هستیم� که بر اساس مطالعات علمی شکل گرفته باشد و برای رونق و اشتغال منطقه نتیجه بخش باشد.
وی بیان کرد: این گاوداری 6 هزار رأسی توسط شرکت کشت و صنعت و دامداری گلدشت وابسته به هلدینگ ...

[ مشاهده متن کامل وزیر تعاون: عملیات اجرایی احداث مجتمع گاوداری دلفان هرچه زودتر انجام شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم