بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان حفظ آثار دفاع مقدس سپاه و بسیج گفت: براساس مطالبات مقام معظم رهبری تولیدات حوزه دفاع مقدس به خصوص کتاب باید صد برابر شود لذا یکی از راه های وصول این مطالبه بزرگ نمایشگاه های کتاب است.

سردار پاسدار احمد حق طلب شامگاه شنبه در نمایشگاه ملی کتاب«دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت» در بندرعباس، همزمانی این نمایشگاه با برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان را مایه خیر و برکت دانست و گفت: یکی از مطالبه های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ دفاع مقدس، برگزاری نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس است.
وی بیان داشت: لازمه صد برابر شدن محصولات فرهنگی در حوزه دفاع مقدس به خصوص کتاب، تربیت نویسندگان و مولفان و ناشران و بسترسازی های حوزه تولید، نشرو توزیع کتاب است.
رییس سازمان حفظ آثار دفاع مقدس سپاه و بسیج گفت: کتاب هایی که تاکنون در این حوزه مورد تقریظ مقام معظم رهبری قرار گرفته که حدود ۵۰ عنوان کتاب است، نشان دهنده توجه مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر جایگاه آثار دفاع مقدس به ویژه کتاب است.
سردار حق طلب افزود: امروز یکی از مطالبات جدی رهبر انقلاب از دست اندارکاران حوزه ادبیات پایداری که فراتر از بحث تالیف، نشر و توزیع کتاب است؛ اینکه که در این حوزه هنری به کار گرفته شود که مفاهیم دفاع مقدس در ذهن مخاطب مطالعه و مورد توجه قرار بگیرد.
نمایشگاه ملی کتاب «دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت» در بندرعباس شامگاه شنبه ۲۳ آذرماه با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار، رییس سازمان حفظ آثار دفاع مقدس سپاه استان و جمعی از مسوولان کشوری و لشکری با پیام وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در مصلی بندرعباس گشایش یافت.
این نمایشگاه با یکصد ناشر با ۱۰هزار و ۸۸۵ عنوان کتاب و با همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی کشور و بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس کشور در مسجد جامع بندرعباس از ۲۳ تا ۲۹ آذرماه هر روز آماده بازدید علاقه مندان است.
دعوت از خانواده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار