مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را به همه فعالان عرصه تولید صنعتی کشور، معدن کاران به ویژه همکاران کوشا و تلاش گر در بخش های مختلف تولید خودرو، تبریک گفت و به ضرورت پیروی از راهبردهای نوین در جهت تحقق جهش تولید تاکید کرد.

به گزارش پول نیوز ، در پیام فرشاد مقیمی آمده است: ضروری است فعالان عرصه صنعت با تغییر رویکرد و با هدف تولید صادرات محور، نسبت به توسعه در ساز و کارهای تولید و نوسازی زیرساخت های لازم با هدف ارتقای کیفی محصولات ارایه شده در بخش های مختلف تلاش کنند.
متن کامل این پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم. روز دهم تیر ماه که در تقویم ایام مزین به روز ملی صنعت و معدن است، اغتنام فرصت تقدیر و قدردانی از همه تلاش گرانی است که صادقانه اهتمام خود را مصروف تولید در بخش های مختلف کشور به ویژه صنعت و معدن کرده اند. این روز را به همگی آنها تبریک عرض کرده از خداوند منان سلامتی و بهروزی برایشان آرزومندم.
تبریک و تهنیت ویژه این روز را به همه همکارانی تقدیم می کنم که در عرصه صنعت خودرو با همتی بلند فعالیت می کنند تا چرخ های تولید خودرو به رغم مصائب و مشکلات پرشمار اقتصادی حاکم بر کشور همچنان بچرخد و بیم بازماندن این چرخ از حرکت، به امیدی جان بخش بدل شود.
تحریم های بین المللی که یکی از کانون های هدف آن، صنعت خودروی کشور بود و همچنین بدعهدی شرکای خارجی صنعت خودروی ایران در مقطعی کوتاه موجب وقفه و کاهش سرعت تولید بود، اما رادمردان و جهادگران عرصه صنعت کشور، با خلاقیت و همکاری توانستند، با عبور از این گلوگاه ضمن فراهم آوردن فرصت های جدید، آبرو و اعتبار برای تولید صنعتی کشور کسب کنند و در تعامل با مراکز دانشی و فناوری و همچنین بهره مندی از توان تخصص داخلی با ارایه دستاوردهای ارزشمند در این عرصه، چشم انداز امیدبخش و روشن برای صنعت کشور ترسیم کنند.
بی شک با عبور از این تلاطم ها حالا می توان با اعتماد به نفس بیش تر و روحیه ای ارتقا ...

عناوین مهم خبری