اراک - ایرنا - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتدار ایران اسلامی سبب شده که امروز دشمنان و بدخواهان حتی جرات شلیک یک گلوله مشقی به سمت مرزهای کشور را نداشته باشند.

سردار «حسین سلامی» روز پنجشنبه در کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی افزود: دشمنان ایران اسلامی امروز به برکت آرمان های فناناپذیر امام راحل، رهنمودهای مقام معظم رهبری، مجاهدت شهدا، ایثارگران، رزمندگان و همه دلسوزان نظام و انقلاب در تمامی جبهه ها متحمل شکست شده است.
وی ادامه داد: عرصه دفاع مقدس یک دوره هشت ساله نبود بلکه در حیات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، کشور همواره در حال مبارزه بوده و زمانی که بیرق انقلاب اسلامی بر دوش مقام معظم رهبری قرار گرفت، توطئه ها و دسیسه ها پیچیده تر شده و دشمنان برای ضربه زدن به این نظام مقدس تلاش بیشتری را داشته اند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: فرهنگ، اقتصاد، معنویت، امنیت، علم و دانش و صنعت کشور اکنون آماج حملات گسترده دشمنان و بدخواهان است و بسیاری از ذخیره ها و ستون های این نظام با خباثت دشمنان ترور شدند.
سردار سلامی تصریح کرد: اگر نصرت الهی و امداد غیبی خداوندی در کنار رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری و آرمان های امام راحل نبود، کشور در این سطح از اقتدار نبود و ایران اسلامی نمی توانست پیروز نبرد در جبهه ها باشد.
وی عنوان کرد: قله های بزرگ افتخار علمی و فناوری امروز به برکت راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و اراده آهنین معظم له فتح شده و ایران اسلامی در مقابل ابر قدرت ها با اقتدار ایستاده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: فرزندان انقلاب در دریا، زمین و آسمان با اراده شکست ناپذیر آماده دفاع از کیان نظام و انقلاب هستند و توان دفاعی کشور در حدی است که امروز در دریا کشتی های متجاوزان برای پشیمان شدنشان ساقط می شود.
سردار سلامی گفت: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار