فروشگاه اینترنتی لوازم خونگی امسال تصمیم گرفته که با توجه به فرارسیدن روز معروف تخفیف جهانی یعنی جمعه سیاه یا همان Black Friday تخفیفات ویژه و کاملا منحصر به فردی را برای تمامی محصولات برندهای مختلف لوازم خانگی برقی اعم از اسپرسوساز، آسیاب، خردکن، غذاساز، انواع لوازم بهداشتی آقایان و بانوان، ماکروویو و سایر موارد همراه با گارانتی و ضمانت سلامت کالا در نظر بگیرد و برای مشتریان به صورت رایگان در سراسر تهران و همچنین با کمترین هزینه به سراسر ایران ارسال نماید.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام فروشگاه لوازم خانگی، لازم نیست منتظر باشید تا به صورت حضوری به مغازه بروید و خریداری نمایید تنها کافی است در این فستیوال تخفیف مجموعه لوازم خونگی سفارشتان را از طریق وبسایت یا تماس تلفنی ثبت کنید و محصول مورد نظرتان را با پایین ترین قیمت بازار خریداری نمایید.
رعایت پروتکل های بهداشتی کارکنان در مجموعه لوازم خونگی
فروشگاه اینترنتی لوازم خونگی از شروع دوره کرونا تا به امروز کارکنان خود را با توجه به پروتکل های بهداشتی کنترل می نماید و تمامی کارکنان از دستکش و مواد ضدعفونی کننده به همراه ماسک در زمان بسته بندی سفارش مشتریان استفاده می کنند و همچنین کالارسانان وبسایت لوازم خونگی با رعایت مسائل بهداشتی کالا را به دست مشتریان خواهد رساند.
لذا شایان ذکر است که لوازم خونگی طرفدار سلامتی شما می باشد.
ارسال رایگان ۳ ساعته در تهران و با کمترین هزینه در سراسر ایران!
یکی از مسائل بسیار مهمی که وبسایت لوازم خونگی در روزهای عادی و همچنین حراج جمعه سیاه رعایت کرده است، بحث رضایت مشتری می باشد که به همین علت Lavazemkhonegi تصمیم گرفته است تا همان روزی که سفارشتان را در تهران از طریق وبسایت Lavazemkhonegi یا تلفنی ( ۰۲۱۶۶۷۰۶۰۰۵ – ۰۲۱۶۶۷۳۴۳۵۵ ) ثبت می کنید به صورت رایگان برای مشتریانش سفارش را ۳ ساعته تحویل دهد.
اگر سفارشی دارید و از شهر یا شهرستان دیگر هستید لازم نیست نگران باشید زیرا این مجموعه تمامی سفارشات را به سراسر ایران با کمترین هزینه ممکن ارسال خواهد کرد.
گارانتی و ضمانت سلامت کالا لوازم خانگی برقی
یکی از بحث های بسیار مهمی که این روزها برای تمامی افراد قبل از خرید هر وسیله برقی چون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار