دو نفر از اعضای حزب کارگزاران سازندگی هم با شیخ مهدی کروبی، دبیرکل محصور حزب اعتمادملی دیدار و گفت گو کردند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش نامه نیوز، غلامحسین کرباسچی (دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران) و محمد قوچانی (سردبیر روزنامه اعتمادملی) پس از ۱۰ سال موفق شدند با شیخ مهدی کروبی دیدار و گفتگو کنند.
این دو نفر از مدتها قبل در فهرست افرادی قرار داشتند که درخواست دیدار با رئیس اسبق مجلس را داشتند و کروبی هم برای دیدار با آنها ابراز تمایل کرده بود.
براساس اخبار منتشر شده این دیدار شش ساعته عصر یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ در منزل کروبی انجام شد و در آن خاطرات و روایت هایی از گذشته و حال کشور و به خصوص آینده جبهه اصلاحات بیان شد. آسیب شناسی مناسبات حاکمیت و اصلاحات از مباحث اصلی این دیدار بود. دغدغه اصلی کروبی آینده کشور و جبهه اصلاحات و به خصوص اوضاع اجتماعی و اقتصادی مردم بود.
کروبی البته مانند همیشه روایت هایی تاریخی از علت به وجود آمدن وضعیت فعلی کشور و تهدیدات و مشکلات داخلی بیان کرد که تفصیل آن در آینده خواهد آمد.
ناظران با توجه به روند طی شده در دیدارها با شیخ مهدی کروبی -که اکنون از دایره روحانیون و نزدیکان به دیگر سیاسیون رسیده است- معتقدند، می شود در انتظار اخبار بهتری بود.
همچنین در تصاویر اندک منتشر شده از این دیدار علاوه بر کرباسچی و قوچانی حضور قدرت الله علیخانی از دیگر چهره های اصلاح طلب هم به چشم می خورد.
گفتنی است که چندی پیش هم اخباری از دیدار کروبی با برخی اعضای مجمع روحانیون مبارز منتشر شد.
منبع: اعتماد آنلاین
ازدواج سحر قریشی با بازیگر نقش بهتاش! فروش سایپا99/قیمت خودرو های سایپا امروز اعلام شد+جدول عصبانیت شدید شیلا خداداد از رضا رشید پور +فیلم ...

سرخط اخبار