پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: گل محمدی فرار رو به جلو کرده و مدیریت باشگاه را مقابل هواداران قرار داده است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، اختلاف یحیی گل محمدی با مهدی رسول پناه، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس پس از دیدار دربی با صحبت های سرمربی سرخ پوشان عیان شد و گل محمدی به وزیر ورزش دو روز فرصت داد تا رسول پناه برکنار شود. روز گذشته نیز با تمرین نکردن پرسپولیس این شائبه ایجاد شد که گل محمدی قهر کرده که این موضوع از سوی کریم باقری عضو کادر فنی سرخ ها تکذیب شد.
حامی گل محمدی و رسول پناه نیستم
ضیاء عربشاهی در خصوص اختلافات ایجاد شده میان یحیی گل محمدی و مهدی رسول پناه به خبرنگار ورزشی آنا اظهار کرد: من حامی هیچ کدام از این دو نفر نیستم و اگر در راستای موفقیت پرسپولیس تلاش کنند از آنها حمات خواهم کرد. بدون شک مدیریت رسول پناه با ایراداتی مواجه بوده و او نمره خوبی در زمانی که نفر اول کادر مدیریتی باشگاه بود، دریافت نمی کند اما این طور هم نبوده که اصلاً کاری نکرده باشد و پرداخت بخش عمده ای از بدهی های باشگاه یکی از اقدامات موفقش بوده است.
چرا پس از دربی اختلاف عیان شد
وی ادامه داد: اگر اختلافی با رسول پناه بوده چرا گل محمدی پی از آنکه تیم دقیقه 93 گل مساوی را از استقلال می خورد و برنده دربی نمی شود به شکلی مطرح می شود که هواداران تصور کنند علت از دست رفتن هشت امتیاز در 4 بازی اخیر و حتی نایب قهرمانی در آسیا شخص رسول پناه بوده است. علت سکوت در این مدت چه بوده است. 
مبالغ بالای قرارداد بازیکنان جدید
پیشکسوت تیم پرسپولیس عنوان کرد: در آستانه دیدارهای باقیمانده لیگ قهرمانان آسیا در قطر، با نظر مستقیم یحیی گل محمدی؛ حامد لک، سعید آقایی، علی شجاعی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، عیسی آل کثیر و آرمان رمضانی جذب شدند. قراردادهای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار