در این مراسم تلاش می شود زوایای مختلف زندگی پرفیض بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تببین شود.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از اسلام آباد؛ مراسم گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) از سوی نهادهای مختلف پاکستانی آغاز شد.
در این آیین که شامل وبینار(کنفرانس های مجازی)، انتشار سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز ارتحال امام راحل و انتشار آثار امام خمینی(ره) به زبان اردوست، تلاش می شود زوایای مختلف زندگی پرفیض بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تببین شود.
براساس برنامه های اعلام شده امروز و فردا نمایش فیلم های مستند، ویدیو کلیپ و نمایشگاه مجازی عکس با موضوع امام خمینی (ره) در شبکه های اجتماعی در شهرهای مختلف پاکستان به اجرا گذاشته می شود.
قرار است به همین مناسبت همایش مجازی با محوریت بررسی استکبارستیزی در ساحت اندیشه حضرت امام خمینی (ره) با حضور شخصیت های برجسته پاکستانی و «سید محمد علی حسینی» سفیر ایران در پاکستان برگزار شود.
همچنین خانه های فرهنگ ایران در شهرهای اسلام آباد، لاهور، پیشاور، کراچی و کویته در این دو روز نشست های ویدیو کنفرانسی با حضور شخصیت های ارشد پاکستانی، روحانیون و اساتید دانشگاه برگزار می کنند.
خانه فرهنگ کشورمان در شهر «پیشاور» پاکستان سخنرانی امام خمینی (ره) درباره اهمیت قرآن کریم و نظرات همسایگان امام راحل در فرانسه و شخصیت والا و نورانی ایشان را در صفحات مجازی نمایندگی فرهنگی پیشاور با زیر نویس زبان اردو منتشر کرد.
نمایندگی فرهنگی ایران در پیشاور نیز قرار است فردا و همزمان با سخنرانی مقام معظم رهبری به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) ، لینک آنلاین سخنرانی ایشان را همراه با ترجمه همزمان اردو در صفحات مجازی نمایندگی فرهنگی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری