ما تا به امروز درباره حوزه ها و جنبه های گوناگون بیت کوین ماینینگ یا ماینینگ دیگر ارزهای دیجیتال صحبت کرده ایم.
اما یک مبحث جالب دیگر در این حوزه به نام کلاود ماینینگ (Cloud Mining) یا استخراج ابری که در وب فارسی به اشتباه به آن کلود ماینینگ می گویند، وجود دارد که تا به امروز به آن نپرداخته ایم. مقاله حاضر درباره کلود ماینینگ است.
چگونه بیت کوین به دست آوریم؟
اگر بخواهیم بیت کوین به دست آوریم، راحت ترین گزینه این است که آن را بخریم. ما پیش ازاین در معرفی سایتهای ایرانی خرید و فروش بیت کوین چند سایت را معرفی کرده ایم که می توانید با ثبت نام و تایید هویت در آن ها و پرداخت پول از طریق کارت های بانکی بیت کوین بخرید.
چنین کاری زمانی مناسب است که شما می خواهید صرفا روی بیت کوین سرمایه گذاری یا در این بازار خرید وفروش کنید و یا اینکه بخواهید مقداری از پول خود را به خارج از کشور منتقل کنید.
اما برخی از افراد دوست دارند که خود بیت کوین استخراج کنند. اگر با فرایند بیت کوین ماینینگ آشنایی داشته باشید و مقالات ما در مورد میزان درآمدزایی بیت کوین ماینینگ و بقیه مسائل مربوط به آن را خوانده باشید، احتمالا می دانید که بیت کوین ماینینگ دنگ وفنگ فراوانی دارد.
سختی های و سختی بیت کوین ماینینگ
در زمانی که ما مقالاتی در مورد نحوه بیت کوین ماینینگ، دستگاه های بیت کوین ماینینگ و تکنولوژی های این حوزه منتشر کردیم، دلار ارزان تر از امروز بود. وقتی می خواستید با دلار سه هزار تومانی یک دستگاه Antminer S9 بخرید، حدود ۱۳ میلیون باید هزینه می کردید.
سپس باید این دستگاه ها را در جایی نصب می کردید، اینترنت آن محل را تامین می کردید و با ...

سرخط اخبار