این روزها با تغییر و تحول مدیریتی در شهرداری سی سخت این دستگاه خدمات رسان شهری روح و جانی دوباره به شهر تزریق شده است.

خبرگزاری فارس سی سخت؛ عباس شیرزادی- شهرداری شهر سی سخت همان شهرداری است که تا همین چندی پیش تیتر اول رسانه های استان شده بود شهری که بر اثر انباشت زباله حال و روز خوشی نداشت.
این روزها با تغییر و تحول مدیریتی در این دستگاه خدمات رسان شهری روح و جانی دوباره به شهر تزریق شده است و کارکنان شهرداری با محوریت علی فرد شهردار جدید خود کمر همت بسته تا مشکلات شهر را برطرف کنند.
به گزارش فارس، عقربه های ساعت 12 شب را نشان می داد که برای سرکشی از ایستگاه غربالگری به ورودی شهر سی سخت رفتیم که در آن موقع از شب و با سردی هوا و ترسی که از کرونا وجود دارد متوجه حضور شهردار شدیم که با ملایمت و مهربانی در حال صحبت با اعضای ایستگاه بود.
شهردار می گفت: خیلی نگران شما هستم که به این ویروس آلوده نشوید خیلی از شما تشکر می کنم که با جان و دل در حال خدمت به همشهریانتان هستید. 
از شهردار می پرسیم چرا زندگی آرام و راحت خود را در تهران رها کردید و به شهرداری تقریبا ورشکسته سی سخت آمدید؟
شهردار می گوید شرایط شغلی بسیار خوبی در قرارگاه خاتم الانبیاء داشتم ولی به محض اینکه در تهران با شورای شهر سی سخت برخورد کردم و از زبان آن ها مشکلات را شنیدم بر خودم واجب دانستم به سی سخت بیایم و به لطف خدا و همکاری خود مجموعه شهرداری سی سخت آمدم تا مشکلات را پشت سر بگذاریم اینجا آمده ام تا کار کنیم نه اینکه پشت میز بنشینم.
این روزها روزهای سخت کرونایی است به شهردار گفتیم چه توصیه ای به آن هایی دارید که قصد سفر به سی سخت دارند؟
فرد می گوید توصیه می کنم که دوستان عزیز حاضر در ایستگاه با رعایت اصول اخلاق و فرهنگ و ادب با میهمانان برخورد کنند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار