بازیکن سابق پرسپولیس میگوید این باشگاه نیاز به آرامش و دوری از حواشی دارد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
محسن خلیلی درباره انتخابجعفر سمیعیبه عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار کرد:
ابتدا حضور آقای سمیعی را تبریک میگویم. خوشحالم بعد از مدتها بلاتکلیفی پرسپولیس صاحب یک مدیرعامل شد. همیشه میگفتم که پرسپولیس نیاز به مدیرعامل دارد نه این که فردی به عنوان سرپرست باشگاه را اداره کند. امیدوارم آقای سمیعی در کار خودش موفق باشد.
وی افزود:
با توجه به پستی که پیش از این آقای سمیعی داشتهاند، فکر میکنم اشراف کامل بر امور فوتبال را دارد و میتواند مشکلات پرسپولیس را حل کند. امیدوارم زمان کافی به این مدیر داده شود و هواداران و پیشکسوتان حمایت کنند تا او بتواند برنامههای خود را پیاده کند. مسلما تمام مدیرانی که تا به حال آمدند، تلاش داشتند بهترین عملکرد را داشته باشند اما بنا بر هر دلیلی برکنار شدند. مهم این است هر فردی میآید منافع پرسپولیس را در نظر بگیرید.
او ادامه داد:
امیدوارم مدیرعامل جدید صدای هواداران بشنود و خواسته آنها که همان شفافیت است را عملی کند. در مسائل مالی نیاز به شفافیت وجود دارد چون هنوز هواداران از ما سوال میکنند پاداش آسیایی چه شد و در کجا هزینه شد؟! البته پروندههای بینالمللی هم باید حل شود که امیدوارم این موضوع هم پیگیری شود.
خلیلی درباره این که مدیرعامل جدید قصد تشکیل کمیته فنی با حضور پیشکسوتان را دارد، گفت:
در تمام تیمهای مدیریتی بزرگ نیاز به یک اتاق فکر وجود دارد. قبلاً اتاقهای فکر تشکیل میشد اما کسی به حرف آنها گوش نمیکرد. اگر کمیته فنی قدرتمندی تشکیل شود، میتوانند نقطه نظرات خود را به مدیران ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار