ایثارگران بدون نیاز به شرکت در آزمون استخدامی تبدیل وضعیت می‌شوند

لوگوی مجلس مجلس . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۴۵
اعضای کمیسیون اجتماعی طرح استفساریه ماده ۲۱ قانون جامع ایثارگران موضوع بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه را به تصویب رساندند که در پی آن ایثارگران بدون تشریفات اداری و برگزاری آزمون تبدیل وضعیت خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون اجتماعی در نشست سه شنبه (30 دی ماه) به بررسی طرح بیمه کارگزاران کشاورزی اعاده شده از شورای نگهبان درخصوص تعیین تکلیف استخدام بیش از 4 هزار نفر از نیروهای ناظر صندوق بیمه کشاورزی و عشایر پرداخته و پس از انجام اصلاحاتی آن را به تصویب رساندند.
علاوه بر این، طرح استفساریه ماده 21 قانون جامع ایثارگران بند (ذ) ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه نیز که به تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و قراردادی به پیمانی بدون تشریفات اداری و برگزاری آزمون می پردازد در این نشست بررسی شده و به تصویب رسید. بر اساس این مصوبه افرادی که در طول برنامه چهارم، پنجم و ششم توسعه در قالب شرکتی و قراردادی جذب شده اند به صورت پیمانی و رسمی تبدیل وضعیت خواهند شد.
کلیات طرح پایدارسازی درآمد سازمان تامین اجتماعی از دیگر موضوعاتی بود که در دستورکار نشست روز سه شنبه قرار داشت و کلیات آن به تصویب رسید.
گفتنی است، در این نشست رییس سازمان تامین اجتماعی و نمایندگانی از سازمان اداری و استخدامی کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند./

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار