رضایی: بلبلی بازیکن ما است/ نمی توانیم منتظری را جذب کنیم

تابناک چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۵
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان می گوید بلبلی بازیکن این باشگاه است و به خاطر رفتنش به استقلال، از او شکایت کرده اند.

حبیب الله رضایی اظهارکرد: اولین تیمی بودیم که سرمربی مان را انتخاب کردیم و جز اولین تیم هایی بودیم که اردو برگزار کردیم. در فصل و نقل و انتقالات سعی کردیم با بازیکنان بومی قرارداد ببندیم. با توجه به برنامه ریزی سرمربی با آن ها وارد مذاکره شدیم و توانستیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم.
او درباره ماجرای بلبلی هم بیان کرد: آقای بلبلی با توجه به نظر سرمربی تیم و با توجه به اینکه فسخ قرارداد داشت، با او قرارداد ۳ ساله بستیم. از لحاظ قانونی او بازیکن ما است ولی ظاهراً با توجه به اینکه هنوز جوان است، جداگانه تمرین می کند. ما با سازمان لیگ نامه نگاری کردیم و در تاریخ ۲۹ یک جلسه در کمیته تعیین وضعیت برای این موضوع برگزار می شود.
رضایی در مورد شایعه آمدن منتظری به فولاد هم توضیح داد: آقای منتظری از بازیکنان بزرگی است که فوتبالش را در فولاد خوزستان شروع کرده است ولی سهمیه لیگ برتری ما پر شده است.
مدیرعامل فولاد اضافه کرد: باشگاه فولاد یک استراتژی دارد و بر اساس آن حرکت می کند. یکی از عواملی که باعث شد با نکونام همکاری کنیم نگاه او به بازیکنان بومی و تیم های پایه بود. ما کارخانه بازیکن سازی هستیم و نگاه ما این است که از بازیکنان خودمان استفاده کنیم.
او در مورد کولیبالی هم، گفت: او بازیکن نفت مسجد سلیمان بود و قراردادش تمام شد. با او وارد مذاکره شدیم. او گفت که هنوز پولش را دریافت نکرده است. در نهایت به جمع بندی رسیدیم. او گفت با توجه به اینکه دو ماه از لیگ تمام شده و خانواده اش در اهواز هستند و باشگاه نفت مسجد سلیمان برایش بلیت برگشت به کشورش را نگرفته است به این تیم برنمی گردد. حاضرم دو سال بازی نکنم اما در آن جا نمانم. در نهایت با ...

سرخط اخبار