گروه استان ها- شهردار کرمان با اشاره به بهره برداری از بوستان سراج در دهه کرامت گفت: پویش "هر هفته یک افتتاح" در شهرداری کرمان آغاز شده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، سید مهران عالم زاده شامگاه چهارشنبه در آیین بهره برداری از بوستان سراج در شهر کرمان اظهار داشت: در این آیین و همزمان با دهه کرامت طرح های بوستان سراج و بهسازی میدان رسالت به بهره برداری می رسند.
وی از آغاز به کار پویش "هر هفته یک افتتاح" در شهرداری کرمان خبر داد و گفت: برای نوروز امسال ساخت و افتتاح 15 بوستان در نقاط مختلف شهر کرمان در دستور کار قرار گرفت که به دلیل شیوع ویروس کرونا، بهره برداری از این بوستان ها به تعویق افتاد.
شهردار کرمان افزود: امشب به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) بوستان سراج که به نام یکی از القاب امام هشتم نام گذاری شده است و همچنین میدان رسالت که پس از سال ها بهسازی شده است به بهره برداری رسید.
استاندار کرمان: 2 کارخانه تولید آهن اسفنجی در استان کرمان احداث می شود
شهردار کرمان: اجرای هتل بام کرمان منتظر تایید سازمان میراث فرهنگی است
20 هزار میلیارد تومان پروژه های صنعتی و معدنی در استان کرمان افتتاح می شود
وی با بیان اینکه از آنجا که شهروندان برای گذران اوقات فراغت و تفریح به بوستان ها مراجعه می کنند ساخت بوستان ها در سطح شهر اهمیت فراوانی دارد گفت: نوروز سال گذشته نیز 20 بوستان در شهر کرمان به بهره برداری رسید.
عالم زاده خاطر نشان کرد: در این دوره از مدیریت شهری توجه به مناسب سازی فضاهای شهری برای تردد و استفاده افراد دارای معلولیت در دستور کار قرار گرفته و در تمام پروژه ها تلاش شده تا مسیرها و فضاهای ویژه این افراد در نظر گرفته شود.
وی از افتتاح بوستان های خبرنگار، شب بو، زریسف، نرگس، ارغوان، شیراز، بلدالامین و ...

سرخط اخبار