دبیر شورای نگهبان تأکید کرد: مردم زحمت زیادی برای حفظ این انقلاب ارزشمند کشیده اند و در حال حاضر که دچار مشکلات اقتصادی زیادی هستند، وظیفه مسئولان است تا هرچه زودتر مشکلات مردم عزیز را حل کنند.

اعتمادآنلاین|  آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز (چهارشنبه، 8 بهمن 1399) در جلسه این شورا ضمن اشاره به نزدیک شدن به ایام الله دهه فجر گفت: در این ایام اتفاقاتی نظیر فرمان امام (ره) برای شکستن حکومت نظامی، بازگشت ایشان به کشور پس از 15 سال تبعید و سقوط رژیم منحوس پهلوی در 22 بهمن که لیله القدر انقلاب بود، صورت گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر جدیدی پیش روی مسلمانان جهان قرار داد، تصریح کرد: همه باید خدا را بابت انقلاب اسلامی شاکر باشیم؛ چرا که امروز انقلاب اسلامی و تفکر انقلاب اسلامی مقابل تمام زورگویان عالم ایستاده و با افتخار در این مسیر می درخشد.
دبیر شورای نگهبان از رسانه ها و رسانه ملی خواست که در دهه فجر انقلاب اسلامی، دستاورد های انقلاب و خدمات 42 ساله ی انقلاب اسلامی را به مردم یادآوری کنند.
آیت الله جنتی ادامه داد: از ابتدای انقلاب تاکنون، ایران اسلامی بحران های زیادی را به خود دیده، ولی در تمام این ادوار و فتنه های گوناگونی که دشمنان برای این مردم و این کشور رقم زدند، ملت ایران با هوشیاری پشت سر امامین انقلاب حرکت کردند و با سلامت کامل از این فتنه ها عبور کردند، لذا باید همچنان مراقب باشیم تا انقلاب اسلامی ضربه نخورد.
وی تأکید کرد: مردم زحمت زیادی برای حفظ این انقلاب ارزشمند کشیده اند و در حال حاضر که دچار مشکلات اقتصادی زیادی هستند، وظیفه مسئولان است تا هرچه زودتر مشکلات مردم عزیز را حل کنند.
دبیر شورای نگهبان در ادامه با اشاره به آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی اضافه کرد: همه ی ما وظیفه داریم نسل های جدید را با آرمان ها و اهداف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار