نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با این وضعیت اسفبار تورم مگر راهی برای شرافتمندانه زیستن باقی مانده است؟ آیا حقوق های قطره چکانی، دستمزد های اندک، با انفجار قیمت ها همخوانی دارد؟ ارتشا و فساد های موجود، محصول همین نابسامانی هاست.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، شیوا قاسمی پور؛ نماینده مردم مریوان در مجلس در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۲ مهر ۹۹) گفت: متأسفانه بعد از این همه سال باید از خودمان بپرسیم آیا برای درماندگان و بیچارگان هیچ امید و پناهگاهی باقی مانده است. مگر قرار نبود کوخ نشینان را بر کاخ نشینان ترجیح دهیم. کجای عملکرد بسیاری از مسئولان ما جایی برای تیمار این اقشار درمانده و غوطه ور در فقر، گرفتاری، بیماری و بدبختی وجود دارد که متأسفانه هر روز و هر لحظه در به تعدادشان نیز افزوده می شود.
نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کِی قرار بود برای سرمایه داران و آقازاده ها بهشت بسازیم، کی وعده دادیم پناهگاه اختلاس گران و سودجویان و دستیازان بیت المال شویم؟ توان حتی خریدن تخم مرغ را از بیچارگان و مستضعفان بگیریم؟
وی افزود: در خصوص نظارت بر بازار و ارائه خدمات و کالا ها ضروری است که دولت از افزایش افسارگسیخته قیمت ها جلوگیری کند و بیش از این زندگی را بر مردم سخت نکند.
قاسمی پور خاطرنشان کرد: لطفا کم دم از مقاومت مردم بزنید، این طور جلو برود در چند ماه آینده نان خشک هم مانند گوشت و تخم مرغ از سفره مردم بیرون می رود.
نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: افتخار دولت آن است که اجناس و مایحتاج مردم به وفور یافت می شود، اما به چه قیمتی؟ وقتی مردم توان خرید را ندارند، فایده ای ندارد.
وی افزود: چرا ارز ۴۲۰۰ تومانی را برای تأمین مواد غذایی قطع کرده اید؟ آقای روحانی اعتراف شما به چه درد مردم می خورد؟ کجاست گشایش، پایش و نظارت شما؟
قاسمی پور خطاب به وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: علت این که قانون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار