طرح توسعه یک واحد تولیدی در بیرجند افتتاح شد

لوگوی ایرنا ایرنا . یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۳۲
بیرجند - ایرنا - طرح توسعه کارخانه تولید کننده انواع لوله و اتصالات یو پی وی سی روز یکشنبه با حضور استاندار خراسان جنوبی در شهرک صنعتی بیرجند به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا همزمان با حضور حمید ملانوری در شرکت مهراس کویر، فاز توسعه این واحد تولیدی افتتاح شد که در این مرحله سالانه سه هزار و ۶۰۰ تن لوله یو پی وی سی تولید می شود.
این واحد تولیدی برای فعال شدن این بخش، احداث بنا و خرید تجهیزات و ماشین آلات لازم ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه کرده است و پیش بینی می شود با فعال شدن تمام این بخش، زمینه ایجاد اشتغال پایدار برای ۴۰ نفر نیز فراهم شود.
استاندار خراسان جنوبی که امروز برای رصد فعالیت چند واحد تولیدی کوچک و متوسط استان به شهرک صنعتی بیرجند رفته است، ضمن بازدید از شرکت مهراس کویر، وضعیت اشتغالزایی این واحد تولیدی را جویا شد.
شرکت مهراس کویر در شمار واحدهای تولیدی کوچک و متوسط استان است که بهمن ماه سال ۱۳۸۶ به بهره برداری رسید و تاکنون به طور متوسط در هر ۵۰ روز فعالیت، یک نفر از جوانان استان را جذب کرده است.
این واحد تولیدی در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع و با سرمایه گذاری اولیه ۳۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد و به تولید انواع لوله و اتصالات یو پی وی سی برای مصرف در فاضلاب ساختمان ها مشغول است.
ظرفیت تولید سالانه این کارخانه ۹ هزار و ۵۰۰ تن است و شرکت مهراس کویر در این بخش از واحد تولیدی خود که ۶ هزار متر مربع زیربنا دارد، زمینه اشتغال ۸۰ نفر را فراهم کرده است.
استاندار خراسان جنوبی از واحد تولید ماسک شهرک صنعتی بیرجند نیز بازدید کرد.
شرکت تولیدی ماسک مهراد طب خاورمیانه، از واحدهای تولیدی فعال در شهرک صنعتی بیرجند است که امروز مورد بازدید استاندار واقع شد.
این واحد تولیدی که با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع احداث شده، سالانه ۴۵ میلیون عدد ماسک یکبار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار