پوزیشن های ارضای بدون دخول در دوران نامزدی

لوگوی پارسینه پارسینه . چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۱۴
پارسینه: پوزیشن های دوران نامزدی و ارضای بدون دخول در دوران نامزدی و عقد را در این مقاله برای شما زوجین که تازه پیمان زناشویی بسته اید معرفی خواهیم کرد.

همواره به زوجین تازه عروس و داماد توصیه می شود که در دوران نامزدی و عقد خود برای پیشگیری از به وجود آمدن مشکلاتی از جمله بارداری ناخواسته، کم شدن انگیزه برای ازدواج و … از دخول کامل در رابطه جنسی شان پرهیز کنند. بدین منظور پیشنهاد می کنیم از پوزیشن های ارضا کردن همسر بدون دخول استفاده کنید. یکی از اصلی ترین مقدمات پوزیشن های بدون دخول در دوران نامزدی شامل عشق بازی به شرح زیر است:
۱. در آغوش کشیدن و لمس کردن
در آغوش گرفتن همسر و برقراری تماس بدنی قبل از هر اقدام دیگر، یکی از راهکار های افزایش هیجان جنسی است. لمس کردن اعضای بدن یکدیگر از جمله نقاط حساس مانند لب ها، گوش ها، سینه ها، نواحی تناسلی و شکم، پا ها و … نیز از جمله عوامل تحریک کننده خواهد بود.
۲. تماشای یکدیگر
خیره شدن به چشم های یکدیگر در هنگام معاشقه راهی موثر در برقراری رابطه عاطفی قبل از رابطه جنسی است.
۳. بوسیدن
بوسیدن قسمت های مختلف بدن همسر از جمله قسمت های حساس تأثیر بسیار فراوانی در شکل گیری یک رابطه جنسی پرهیجان دارد. همچنین بوسیدن باعث افزایش عشق و محبت میان زن و شوهر می شود.
۴. لمس آلت تناسلی همسر
ماساژ دادن و لمس کردن آلت تناسلی یکدیگر به ارضا شدن برای رسیدن به نقطه اوج لذت جنسی کمک فراوانی می کند.
۵. رسیدن به ارضای بدون دخول
همانگونه که اشاره شد برای رساندن همسر به ارضای بدون دخول در دوران نامزدی می توانید از تحریک ناحیه کلیتوریس زنان، ماساژ آلت تناسلی مردان و یا رابطه جنسی دهانی استفاده کنید. هنگام رابطه دهانی هر دو طرف ارضا خواهند شد و برخی از افراد میگویند که رابطه دهانی حتی از دخول هم لذت بخش تر است. احساس رابطه دهانی کاملا با انواع دیگر روابط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار