تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال به مدیرانی نیاز دارد که دلشان برای این تیم بسوزد و موفقیت تیمی که میلیون ها هوادار عاشق دارد را به منافع شخصی ترجیح دهند.

«علی رضا واحدی نیکبخت» در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال با استراماچونی در مسیر موفقیت قرار گرفته است به شرط آنکه اجازه دهند این تیم بدون حاشیه و در کمال آرامش به کارش ادامه دهد.
وی افزود: مدیریت استقلال در این مدت با حرف ها و اقداماتی که انجام داده حاشیه های زیادی را برای تیم به وجود آورده و به طور حتم ادامه این روند مشکلات زیادی را برای آبی پوشان در ادامه به وجود خواهد آورد.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی در باشگاه استقلال حضور دارند که به فکر منافع این تیم پرطرفدار نیستند. استقلال به مدیرانی نیاز دارد که دلشان برای این تیم بسوزد و موفقیت تیمی که میلیون ها هوادار عاشق دارد را به منافع شخصی ترجیح دهند.
وی تاکید کرد: مدیران استقلال در بین هواداران از محبوبیت برخوردار نیستند و برای همین است در روزهایی که این تیم نتایج خوبی کسب می کند آنها با انتقاد روبرو می شوند.
بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال شایستگی این را دارد با پیروزی مقابل نساجی مازندران سه امتیاز مهم را در آستانه بازی با سپاهان کسب کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار