هراسانی گفت: تمام هنرمندان به ویژه هنرمندان بسیجی جهت اشاعه اهداف والا و ارزشمند شهید آوینی، نقش بسیار مهمی به عهده دارند تا نسل های آینده، ادامه دهنده آرمان های این وصال یافته به یار باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، « حمیدرضا هراسانی »، امروز (19 فروردین) در جمع خبرنگاران گفت: سالروز شهادت سید مرتضی آوینی، سید شهیدان اهل قلم در 20 فروردین به هنر انقلاب اسلامی، نامگذاری شد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان مازندران با اشاره به تشکیل سازمان بسیج هنرمندان در 20 فروردین، افزود: تمام هنرمندان به ویژه هنرمندان بسیجی جهت اشاعه اهداف والا و ارزشمند شهید آوینی، نقش بسیار مهمی به عهده دارند تا نسل های آینده، ادامه دهنده آرمان های این وصال یافته به یار باشند.
هراسانی اظهار کرد: سازمان بسیج هنرمندان مازندران در عرصه های مختلف به ویژه در مقابله با ویروس کرونا، اقدامات بسیاری را در سراسر دیار علویان، انجام داده و این فعالیت ها تا نابودی کامل این مهمان منحوس، تداوم دارد.
وی به فراخوان جشنواره مجازی هنر انقلاب و بیانیه هفته هنر انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، سازمان بسیج هنرمندان مازندران، جشنواره مجازی هنر انقلاب را جهت گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و روز بسیج هنرمندان در بخش ها و موضوعات مختلف، برگزار می کند.
متن بیانیه سازمان بسیج هنرمندان مازندران به مناسبت هفته هنر انقلاب و روز بسیج هنرمندان بدین شرح است:
بیستم فروردین، یادآور عروج هنرمند فرهیخته متعهد دفاع مقدس «شهید اهل قلم سید مرتضی آوینی» و یادآور رشادت هنرمندان شهیدی از جنس شجاعت و برخواسته از متن مردم است که در راستای اعتلای انقلاب فرهنگی و رساندن پیام حقیقی انقلاب اسلامی در جبهه های عشق و پایمردی تا پای شهادت از هیچ کوششی فروگذار نشدند .
ویژگی منحصر به فرد انقلاب اسلامی در شکل گیری انقلاب فرهنگی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار