یوونتوس متکی به رونالدو؛ چیزی شبیه به رئال اما زشت تر

دریافت خبر : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۸
یوونتوس متکی به رونالدو؛ چیزی شبیه به رئال اما زشت تر
تهران- ایرنا- یوونتوس در این فصل منتقدان را تحت تاثیر قرار نداده اما مادامی که آنها بتوانند به حسرت 23 ساله خود در فتح لیگ قهرمانان اروپا پایان دهند، نارضایتی منتقدان هیچ اهمیتی ندارد؛ درست همان اتفاق شیرینی که رئال بارها به لطف داشتن «کریستیانو رونالدو» تجربه کرد.

به گزارش ایرنا، «ویتخ شزتنی» گلر یووه همزمان با تمجید از عملکرد منسجم هم تیمی هایش پس از تساوی یک بر یک مقابل آژاکس در دور رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان به شکلی زیر پوستی اعترافی کرد و گفت: آژاکس نسبت به ما تیم متفاوتی است؛ آنها هجومی تر و خطرناک ترند!!
انکار این اعتراف برای هر کسی که بازی های یووه را در این فصل دیده باشد، غیرممکن است، شاگردان «ماسیمیلیانو آلگری» یک بار دیگر سری آ را به تسخیر خود در آورده اند اما شگفت انگیز نبوده اند.
آنها از 32 بازی لیگ تا اینجای کار، 27 پیروزی به دست آورده اما در یکی 2 بازی وحشتناک بوده اند. بی شک برای تماشای فوتبال در سری آ تیم های به مراتب بهتری از یووه همچون آتالانتا یا ناپولی وجود دارند و این در حالی است که «امین یونس» بازیکن آلمانی ناپولی هفته گذشته در مصاحبه با گل گفته بود 'فوتبال یوونتوس زیبا نیست اما کارساز و کار راه انداز است.'
این ویژگی به طور عمده به وجود «کریستیانو رونالدو» وابسته است و تساوی در آمستردام نمونه ای واضح برای اثبات این ادعا محسوب می شود.
یووه در هلند نمایش ضعیفی داشت؛ آنها برای حفظ توپ تقلای زیادی می کردند و تنها موفق شدند 39 درصد مالکیت توپ را به نام خود ثبت کنند. علاوه بر این شاگردان آلگری تنها یک شوت درون چارچوب داشتند! با این حال، آنها موفق شدند یک تساوی از آژاکسِ شگفت انگیز بگیرند و این کار راه هم به شکلی اجتناب ناپذیر، مدیون رونالدو هستند.
در حقیقت، مرد پرتغالی تنها دلیل ماندگاری یووه در لیگ قهرمانان است و او بود که با درخشش در بازی برگشت مقابل اتلتیکو مادرید و به ثمر رساندن سه گل، سند صعود بیانکونری را به یک چهارم امضا کرد. در آن دیدار نقشه بازی یا ...

[ مشاهده متن کامل یوونتوس متکی به رونالدو؛ چیزی شبیه به رئال اما زشت تر ایرنا ]