فوتبال جهان| اینتر ایکاردی را جریمه نمی کند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
فوتبال جهان| اینتر ایکاردی را جریمه نمی کند
فوتبال جهان - یک رسانه ایتالیایی مدعی شده است که باشگاه اینتر مهاجم آرژانتینی خود را به خاطر سر باز زدن از همراهی این تیم در لیگ اروپا مجازات نخواهد کرد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مائورو ایکاردی که روز گذشته (چهارشنبه) باشگاه اینتر او را از کاپیتانی این تیم خلع و اعلام کرد که نراتزوری را در سفر به اتریش برای مصاف با راپید وین در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا همراه نمی کند، امروز در کنار دیگر بازماندگان سفر اتریش در زمین تمرینی آپیانو جنتیله شرکت کرد.
به گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، اینتری ها روز گذشته به اتریش سفر کردند و گویا ایکاردی از سفر به آنجا خودداری کرده است و دلیل آن هم بی ربط به گرفته شدن بازوبند کاپیتانی از او نیست. با این حال او اولین بازیکنی بود که امروز در زمین تمرینی اینتر شرکت کرد تا در کنار دیگر بازیکنانی که به اتریش سفر نکرده اند تمرین کند.
فوتبال جهان| لوچانو اسپالتی: ایکاردی دعوت ما را نپذیرفت
 هنوز دلیل اصلی خودداری ایکاردی از رفتن به وین مشخص نیست اما انتظار می رود که این تصمیم برای او عواقبی در پی داشته باشد، هرچند که طبق اعلام شبکه اسکای اسپورت، این مهاجم آرژانتینی جریمه نخواهد شد چرا که باشگاه دلیل خودداری او از بازی در لیگ اروپا را درک می کند. این شبکه همچنین نوشته است که باشگاه ...

[ مشاهده متن کامل فوتبال جهان| اینتر ایکاردی را جریمه نمی کند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم