ترنسفرهای سری آ: بازگشت پوگبا به یووه؟

آی اسپورت چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴

آی اسپورت – تابستان پیش رو می تواند شاهد نقل و انتقالات بزرگی در سری آ باشد. لیگی که فصل پیش به کریستیانو رونالدو خوشامد گفت، امسال آماده تحویل دوباره پل پوگبا است. هافبک فرانسوی منچستر یونایتد گویا قصد جدایی از این باشگاه و بازگشت به تیم سابقش را دارد. پوگبا در سه سال اخیر و بعد از ترک یوونتوس رابطه خودش با بانوی پیر را گرم و صمیمی حفظ کرد و همین چند هفته پیش در جشن بازنشستگی آندره آ بارتزالی حاضر شد.
گزینه دیگر برای پوگبا البته رئال مادرید است. عامل زین الدین زیدان در این میان می تواند نقشی تعیین کننده بازی کند، اما رابطه بسیار نزدیک تر مدیر برنامه های پوگبا، مینو رایولا، با یوونتوس شاید منجر به تصمیم نهایی شود. اگر پوگبا در نهایت دوباره راهی تورین شود، یونایتد بی میل به معاوضه او با پائولو دیبالا و یکی از دوگلاس کاستا یا میرالم پیانیچ نخواهد بود.
پوگبا اما تنها ستاره ای نیست که احتمال جابجایی اش بین سری آ و لیگ برتر می رود. منچستر سیتی در ماه های اخیر علاقه زیادی به خرید ژوائو کانسلو نشان داده. فولبک هجومی یوونتوس که تازه یک فصل حضور در جمع بیانکونری را تجربه کرده بود می تواند برای سومین سال پیاپی باشگاهش را عوض کند و به جمع شاگردان پپ گواردیولا ملحق شود. فروش کانسلو به معنای جدی تر شدن علاقه یوونتوس به کیران تریپیه، مدافع راست تاتنهام، خواهد بود. البته دنیلو هم می تواند بخشی معامله بین دو باشگاه باشد.
نیاز اصلی یوونتوس در تابستان پیش رو مشخصا تقویت خط میانی تیم است، منطقه ای که همین حالا آرون رمزی را به عنوان مهره ای جدید می بیند. اما تحت شرایطی ویژه ممکن است یوونتوس دست به یک خرید بزرگ هجومی هم بزند.
مائورو ...