دارنده نشان طلای جهانی کاراته کاراته وان اسپانیا گفت: سرانجام بعد از چند ماه تمرین و تلاش موفق شدم در مادرید خودم را دوباره به کاراته ثابت کنم و به حقم برسم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در حالی از صبح روز جمعه با حضور 737 کا راته کا از 89 کشور به میزبانی کشور اسپانیا در سالن پاولوئین مادرید آغاز شده بود که تیم ملی کومیته مردان ایران با کسب دو مدال طلا و یک برنز عنوان نایب قهرمانی در این مسابقات را کسب کردند. امیر مهدی زاده نماینده وزن 67- کیلوگرم تیم ملی کاراته در آ خرین مرحله از مسابقات موفق به کسب مدال طلا شد.
امیر مهدی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که سرانجام پس از چند مرحله مبارزه در اسپانیا موفق شدید در وزن 67- کیلوگرم مدال طلای مسابقات را کسب کنید، از بازگشت به چرخه مدال آوری چه حسی دارید، گفت: خوشحالم از اینکه بعد از این همه تلاش موفق شدم در وزن 67- کیلوگرم مدال طلا کسب کنم. اسپانیا آخرین مرحله مسابقات لیگ جهانی در سال 2019 بود و خوشبختانه بعد از شش مرحله مسابقه در تاتامی اسپانیا طلای مادرید را بدست آوردم. حریفان سر سختی داشتم، کاراته کاهای شیلی، بلژیک، فرانسه، دو کاراته کای ژاپنی و در فینال حریف ترکیه ای را شکست دادم و مدال طلا را بدست آوردم. حریف فرانسوی سخت ترین حریفم در این رقابت ها بود. او عنوان قهرمانی جهان و اروپا را در کارنامه خودش دارد.
وی افزود: بعد از مسابقات لیگ جهانی مسکو، پنج هفته تمرین پرفشار و خیلی خوبی را پشت سر گذاشتم و تمریناتم خوبی خوب بود. فوق العاده  شرایطم از لحاظ آمادگی جسمانی و روحی-روانی پیش از اعزام به مادرید آماده بود. در نهایت هم موفق شدم با آمادگی که داشتم مدال طلا را کسب کنم.
دارنده نشان طلای آخرین مرحله مسابقات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار