تهران-ایرنا- رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: این سازمان آمادگی دارد تا از طریق بستر سامانه های مردمی ۱۳۷ و ۱۸۸۸ در اطلاع رسانی، جذب و هدایت ظرفیت های جهادی اقدام کند.

به گزارش شامگاه یکشنبه روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران، در روزهایی که برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقریبا تمام مراکز و مجموعه های فرهنگی شهرداری تعطیل بوده و امکان ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی به شهروندان وجود ندارد، فرهنگسرای خاوران با تلاش اسماعیل قضات لو، رئیس این فرهنگسرا و جمعی از جهادگران با تشکیل قرارگاه جهادی تولید ماسک حضرت زینب(س) به یکی از سه مرکز تولید ماسک و گان (لباس پزشکی) در استان تهران تبدیل شده است.
مسعود حمزه ای رئیس سازمان بازرسی شهرداری در همین راستا، به همراه تعدادی از معاونان و مدیران بازرسی در بازدید از این فرهنگسرا، از نزدیک در جریان نحوه فعالیت های جهادی و مردمی این مجموعه قرار گرفت.
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران، این اقدامات و سایر فعالیت های مشابه برای کمک و همراهی با پزشکان، پرستاران و مجموعه کادر پزشکی و درمانی را قابل تقدیر دانست.
وی تاکید کرد: باید تلاش شود تا از طریق بهره برداری از ظرفیت های شهرداری، برای اطلاع رسانی در سطوح وسیع تری در جذب گروه های مردمی علاقه مند به شرکت در این فعالیت ها گام برداشت.
حمزه ای اعلام کرد: در این مسیر سازمان بازرسی شهرداری تهران، آمادگی دارد تا از طریق بستر سامانه های مردمی ۱۳۷ و ۱۸۸۸ در اطلاع رسانی، جذب و هدایت این ظرفیت ها اقدام کند.
رئیس فرهنگسرای خاوران در جریان این بازدید به تشریح فعالیت های گروه های جهادی و مردمی در این مجموعه پرداخت و گفت: کارگاه تولید ماسک همزمان با میلاد حضرت علی(ع) کار خود را با ۶ دستگاه چرخ خیاطی آغاز کرد و بعد از آن با توجه به ظرفیت فرهنگسرای خاوران، چهار دستگاه دیگر هم از مراکز اضافه شد و کارگاه، با مجموع ۱۰ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار