مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه روزانه ۲۵۰ اکیپ از آتش نشانان داوطلب نقاط مختلف شهر را ضد عفونی می کنند، گفت: از مردم درخواست می کنیم در خانه بمانند تا تلاش افرادی که درحال مقابله با ویروس کرونا هستند، بی ثمر نشود.

به گزارش ایمنا ، امیر عزیزی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی سازمان آتش نشانی در خصوص مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: از سوی ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا شهرداری مشهد و به دستور شهردار ضد عفونی کردن بخشی از معابر و اماکن عمومی به سازمان آتش نشانی واگذار شد.
وی اضافه کرد: بر این اساس سازمان آتش نشانی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات در اختیار و استفاده از توان آتش نشانان داوطلب عملیات ضد عفونی کردن نقاط مختلف شهر را از چند هفته پیش آغاز کرد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد ادامه داد: در حال حاضر روزانه ۲۰۰-۲۵۰ اکیپ متشکل از آتش نشانان داوطلب با تجهیزات لازم اقدام به ضد عفونی کردن اماکن و معابر عمومی به ویژه در مناطق کم برخوردار می کنند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه با اعتمادی که مردم به بدنه سازمان دارند به هشدارها و توصیه های همکاران ما برای پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا توجه می کنند، گفت: در کنار انجام عملیات ضد عفونی، نیروهای آتش نشانی عملیات های مرتبط با حریق و امداد و نجات را نیز برعهده دارند به عنوان مثال روز گذشته ۱۰۰ مورد عملیات رفع آب گرفتگی و ۴۸ مورد عملیات حریق و حادثه از سوی آتش نشانی در شهر انجام شده است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد افزود: تمام تلاش خود را تا آخرین روز که خطر ابتلاء به ویروس کرونا وجود داشته باشد انجام می دهیم، اما اگر مردم در خانه نمانند تمامی تلاش های ما و افرادی که در حال تلاش هستند تأثیر کافی نخواهد داشت؛ از این رو انتظار می رود مردم در خانه بمانند تا تلاش های افرادی که در حال مقابله با ویروس کرونا هستند بی ثمر نشود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار