حد فاصل "هزار دستان علی حاتمی" تا الان، تلویزیون است

ایسنا چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴
بهزاد فراهانی در نشست سریال دلدار با مقایسه سریال های قدیمی تلویزیون از جمله سریال هزار دستان زنده یاد علی حاتمی و سریالهایی که امروزه در تلویزیون ساخته می شوند، مطرح کرد: اگر درام نو در تلویزیون نیست و فقیرانه به حضیض کشیده شده است نقش اصلی آن را مدیران تلویزیون ایفا می کنند.

به گزارش ایسنا، نشست سریال رمضانی دلدار با حضور عوامل و بازیگران این مجموعه در اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما برگزار شد.
نوید محمودی، سوگل خلیق ، بهزاد فراهانی، حسام محمودی، شادی مختاری، نیما رئیسی، مهران نائل، آزیتا ایرایی ، علیرضا آرا و محمد حسین رمضانی از جمله عوامل این مجموعه بودند که در این نشست حضور داشتند.
نوید محمودی در ابتدای این نشست در واکنش به خشونت در سریال های تلویزیونی و نوع خشونتی که در آثار تلویزیونی و سینمایی وجود دارد اظهار کرد: شما در تلویزیون نمی توانید آن خشونتی که در سینما هست را نشان دهید. باید حواستان در تلویزیون به همه چیز باشد. به عنوان مثال اگر خدای نکرده به کودکی تجاوز می شود تلویزیون نباید آن را مطرح کند چرا که قبح آن ریخته می شود. در ارتباط با سریال های تلویزیونی نیز باید گفت خیلی از بچه های امروز را نمی شود خواباند و سریال دید چرا که این فرهنگ هم جا نیفتاده است که بچه ها ساعت ۸ شب بخوابند. به همین دلیل باید سریال دلدار را به شکلی به ثمر می رساندیم چرا که همه بیننده هستند.
محمودی گفت: من و برادرم جمشید همیشه وقتی می خواهیم بازیگری را برای یک فیلم یا سریال را انتخاب کنیم به شرایطی که الان مخاطب چه بازیگری را می پسندد بازیگر انتخاب نمی کنیم. بازیگری که بهتر می تواند کار کند را انتخاب می کنیم و بازیگران این سریال در نوع خود و ایفای نقش ها بهترین بازیگران بودند.
این کارگردان با اشاره به نوع پرداختن به روابط دختر و پسری در سریال دلدار و اینکه چه بستری داشته است اظهار کرد: ما در جامعه ای زندگی می کنیم که خیلی از چیزهایی که نشان می دهیم وجود دارد اما سعی کردیم بگوییم که اگر دختر و پسرها ...

سرخط اخبار