نیروهای مسلح گوش به فرمان مقتدای خود آماده پاسخ دندان شکن به همه دشمنان است

شبستان پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق حضور مقتدرانه ارتش در مرزها در کنار سایر نیروهای مسلح را تداعی کننده «اشداعلی الکفار» خواند و اعلام کرد: گوش به فرمان مقتدای خود آماده پاسخ قاطع و دندان شکن به دشمنان منطقه و فرامنطقه ای هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان، امیر مهدی معمارباشی، فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی، امروز(۲۹ فروردین) در مراسم رژه اقتدار نیروهای مسلح به مناسبت روز با اشاره به اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی درهم پیچنده بدخواهان و دشمنان و ضد انقلاب شد و آنها که منافع خود را با این دگرگونی در خطر دیدند خواستند این نهال نوپا را به ضعف یا به شکست بکشنانند؛ گفت: در این میان توطئه انحلال ارتش بیشتر نمایان شد.
وی افزود: اما بصیرت و دشمن شناسی امام(ره)خط بطلانی بر این توطئه کشید و کام دشمن را به تلخی کشاند و با پیام تاریخی خود ارتش و قوای نظامی را رکن رکین دفاع از ارزش های نظام دانستند که نباید دستاویز توطئه بیگانه باشد؛ بنابراین با نامگذاری روز ارتش برگ زرینی در تاریخ انقلاب نگاشتند.
امیر معمارباشی با تصریح به این مطلب که ارتش انقلابی خواهد ماند؛ ادامه داد: کارنامه درخشان ارتش در ۴۰ سال انقلاب موید همین است و در عرصه های مختلف ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح ضمن اجرای پیام به موقع رهبری، توانسته شعار ''ما می توانیم'' را هم به منصه ظهور برساند.
وی خاطرنشان کرد: ارتش در نیروی زمینی با ساخت انواع سلاح ها و در نیروی هوایی بل تجهیزات و ساخت انواع جنگنده های قاهر، آذرخش و. .. تبدیل به نیروی فرامنطقه ای شده است؛ در پدافند هوایی انواع رادارها را ساخته و فضای هوایی کشور را امن ترین فضای هوایی منطقه کرده است.
فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق حضور مقتدرانه ارتش در مرزها در کنار سایر نیروهای مسلح را تداعی کننده «اشداعلی الکفار» و کمک به مردم را جلوه «رحماء بینهم» دانست و اعلام کرد: نیروهای مسلح کشور آماده تر از ...