از تفریحات رایگان تهران چه می دانید؟

تیتر شهر پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۳
بااینکه گشت و گذار در تهران می تواند گران باشد؛ اما گردشگران می توانند از تفریحات و سرگرمی های رایگانی نظیر بازدید از پل طبیعت و بام تهران استفاده کنند.

به گزارش تیترشهر ؛ تهران را شهر موزه ها می دانند و به حدی جاذبه دارد که می تواند برای هر گردشگری جالب و سرگرم کننده باشد. بازدید از موزه ها، کاخ ها و خوردن غذا در رستوران ها ممکن است خیلی گران تمام شود، بااین حال جای نگرانی نیست؛ زیرا تفریحات و سرگرمی هایی در این شهر شلوغ وجود دارد که می توانید بدون پرداخت پول و به رایگان انجام دهید.
پیاده روی در خیابان ولیعصر
خیابان ولیعصر تهران با ۱۹ کیلومتر طول، طولانی ترین خیابان خاورمیانه به شمار می رود که از شمال به جنوب تهران کشیده شده و این شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم کرده است. برخلاف سایر نقاط شهر، پیاده روهای این خیابان بزرگ هستند و برای پیاده روی ایده آل به نظر می رسند.
این خیابان از میدان راه آهن در جنوب تهران شروع می شود و تا میدان تجریش کشیده شده است و با پیاده روی در این مسیر می توان برخی جاهای دیدنی تهران نظیر پارک ساعی، پارک ملت، تئاتر شهر، باغ فردوس و بسیاری دیگر از نقاط دیدنی شهر را مشاهده و در آن ها نفسی تازه کرد.
در این مسیر شاهد هنرهای خیابانی و مجسمه های زیبایی خواهید بود که ارزش عکاسی دارند. اگر پیمایش کل مسیر برایتان دشوار است، می توانید از اتوبوس های بی آرتی استفاده کنید.
بازدید از پل طبیعت
پل طبیعت که از روی بزرگراه مدرس عبور می کند و دو پارک آب و آتش و پارک طالقانی را به یکدیگر متصل کرده است، یکی از مکان های تفریحی رایگان شهر تهران به شمار می رود. می توانید گردش خود را از پارک آب و آتش شروع کنید. مردم محلی و شهروندان تهران برای قدم زدن، پیکینک و حتی انجام بازی بدمینتون به این پارک می آیند. در ادامه به پل چند طبقه ی طبیعت بروید و ضمن تماشای ...