بجنورد- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در خراسان شمالی با ۲۵ نفر افزایش به یک هزار و ۸۷۴ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی سید احمد هاشمی اظهار کرد: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده، تا ظهر دوم خرداد ماه، هزار و ۸۷۴ نفر در خراسان شمالی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد آمار فوتی ها نیز به ۱۱۷ نفر افزایش یافت.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در توضیح آمار مبتلایان قطعی این بیماری به تفکیک شهرستان ها بیان کرد: در شهرستان های بجنورد ۹۸۱ نفر، شیروان ۲۱۳ نفر، فاروج ۱۱۶ نفر، مانه و سملقان ۱۸۴ نفر، جاجرم ۵۴ نفر، گرمه ۳۴ نفر، راز و جرگلان ۱۱۶ نفر و اسفراین ۱۷۶ نفر به طور قطعی به بیماری کووید ۱۹ دچار شده اند.
وی با تقدیر از زحمات کارکنان بهداشتی و درمانی استان خاطرنشان کرد: با کوشش های شبانه روزی انجام پذیرفته تاکنون ۶۸۷ نفر از مبتلایان به این بیماری بهبود و از مراکز درمانی در سطح استان مرخص شده اند.
هاشمی در انتها گفت: آزمایش ۲۴۶۸ نفر از موارد مشکوک نیز منفی گزارش شده است و هم اکنون ۱۶۵ بیمار مشکوک به ابتلاء به کووید ۱۹ در بیمارستان های سطح استان بستری هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری