عبدالحسین روح الامینی رئیس خانه احزاب ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درمورد عدم حضور چهره های شاخص اصلاح طلب در انتخابات اظهار کرد: مجلس و دولت تکراری که با «تکَرار» مراجع اصلاح طلب (رئیس دولت اصلاحات) شکل گرفت نتیجه دست پخت اصلاح طلبان است.
دبیر کل جبهه ایستادگی تصریح کرد: اصلاح طلبان با توجه به رویگردانی آحاد مردم به ویژه اصلاح طلبان از عملکرد مجلس و دولت در دوره گذشته و در دوره فعلی به دلیل ناکارآمدی و مسائلی همچون افزایش غیر حرفه ای نرخ بنزین نمی خواهند پاسخگو باشند و در مظان سنجش قرار بگیرند، البته آن ها بهانه های همچون نظارت استصوابی را هموراه مطرح کرده اند، اما مهم ترین دلیل شرمندگی از عملکرد سیاسی آن ها در دوره گذشته بوده است.
فعال سیاسی اصولگرا درمورد طیف هایی که ممکن است کرسی های مجلس آتی را در اختیار بگیرند، تصریح کرد: به نظر می رسد که با حضور و مشارکت حداکثری مردم مجلس آینده شکل متفاوتی نسبت به مجلس فعلی خواهد داشت و به احتمال قوی نیرو های انقلابی، دلسوز، کارآمد و قوی در مناطق مختلف کشور مورد اقبال مردم قرار بگیرند.
روح الامینی ادامه داد: معتقدم افراد با سابقه مثبت، کارآمد، ساده زیست و انقلابی مورد توجه مردم قرار می گیرند فارغ از اینکه به لحاظ دسته بندی های سیاسی در چه دسته بندی حضور داشته باشند، مگر اینکه اصلاح طلبانی که در عملکرد خود موفق نبوده اند دوباره با ایجاد دو قطبی های کاذب و جنگ روانی به سمت مسائل حاشیه ای ببرند.
دبیر کل جبهه ایستادگی درمورد به سرلیستی قالیباف گفت: مردم تهران خاطره خوشی از عملکرد و کارآمدی اقای قالیباف در دوران شهرداری او دارند، البته قالیباف به لحاظ سیاسی دارای مخالفان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار