با حضور عبدالله رفیعی پور مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری فارس، امروز ۷ آذر، علی اصغر علی پور به عنوان اولین فرماندار شهرستان اوز معارفه شد. در این جلسه که در تالار فرمانداری اوز برگزار شد امام جمعه اوز، مدیر مجتمع علوم دینی، علی پور فرماندار، آتش فراز بخشدار، فرماندهان نیروی انتظامی منطقه لارستان و اوز، فرمانده ناحیه بسیج اوز، رئیس اداره اطلاعات لارستان، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی اوز، مدیران مسئول پیام اوز و پسین اوز و رئیس اتاق اصناف حضور داشتند.
شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز ضمن تشکر از حضور میهمانان و تشکر از هیئت دولت و مقامات استانی و شهرستان و نیکوکاران، اظهار امیدواری کرد با مشارکت دولت و مردم شاهد پیشرفت روز افزون شهرستان باشیم.  شیخ محمد صالح انصاری مدیر مجتمع دینی امام شافعی گفت: باید شر و خیر را بشناسیم تا در شرایط خاص منطقه ایفای وظیفه کنیم. تاکنون تضادی بین مردم و مسئولین نبوده و باید این وحدت را تقویت کنیم. ما الزاما نمی توانیم همفکر باشیم اما می توان همدل بود.
عبدالله رفیعی پور مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری فارس ضمن تبریک هفته بسیج و ارتقای اوز به مردم نجیب شهرستان گفت: حق هر انسانی است که به خواسته های خود برسد و از این بابت از پیگیری های بخشدار، اعضای شورای شهر و شورای تامین شهرستان و استان، استاندار و هیئت دولت سپاسگزارم که برای اولین بار در کشور، با ارتقای همزمان ۷ بخش دریک استان موافقت کردند. وی علی اصغر علی پور فرماندار شهرستان اوز را از نیروهایی دانست که در حوزه عمرانی و برنامه ریزی و سیاسی انتظامی سابقه خوبی داشته است و موفقیت او را در پست جدید نیازمند ...

سرخط اخبار