روان شناسان آمریکایی با بررسی سلامت روحی - روانی رئیس جمهور آمریکا

ترامپ فردی خطرناک است

واحد مرکزی خبر شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴
روان شناسان آمریکا با خطرناک توصیف کردن سلامت روحی - روانی ترامپ در صدد شهادت در جلسه استماع مجلس آمریکا هستند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، پزشکانی که وضعیت
سلامت روحی-روانی ترامپ را خطرناک خوانده بودند، به دنبال شهادت دادن در جلسات استماع مجلس نمایندگان آمریکا برای استیضاح او هستند. 
پایگاه اینترنتی روزنامه واشنگتن اگزمینر در مقاله ای با عنوان «بی ثباتی روانی» به قلم کیمبرلی لئونارد نوشت: یک گروه از کارشناسان پزشکی که مدعی هستند شرایط مربوط به سلامت روحی-روانی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، او را به فردی خطرناک تبدیل کرده است که برای تصدی مقام ریاست جمهوری آمریکا نامناسب است، به دنبال آن هستند که در روند تحقیقات مجلس نمایندگان آمریکا برای استیضاح احتمالی ترامپ، در کمیته های مختلف این مجلس حاضر شوند و علیه ترامپ شهادت دهند.
اعضای این گروه هفت نفره، شامل چهار روان پزشک، یک متخصص اعصاب و روان بالینی، یک متخصص مغز و اعصاب و یک متخصص طب داخلی، برنامه دارند آمادگی خود را برای شرکت در جلسات استماع کنگره در هفته آینده و همچنین اجرای مصاحبه های مختلف با رسانه ها، اعلام کنند. آن ها همچنین برای مشورت دادن به اعضای کنگره و رایزنی خصوصی با آن ها، در دسترس خواهند بود. این افراد همچنین آماده خواهند بود با نامزد های ریاست جمهوری حزب دموکرات که خواهان رقابت با ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ هستند، گفتگو کنند. اعضای این گروه هفت نفره همچنین اعلام کرده اند حاضرند با اعضای کابینه ترامپ نیز صحبت کنند.
دکتر بَندی لی (Bandy Lee)، روان پزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه «یِیل» که ریاست این گروه هفت نفره را به عهده دارد، روز گذشته (جمعه) برنامه های این گروه را به اطلاع روزنامه واشنگتن اگزمینر رساند. وی در این خصوص به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار