کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نماینده مجلس باید ساده زیست باشد چراکه اگر ریگی در کفش داشته باشد نمی تواند با فساد مقابله کند، گفت: خوشبختانه ما سه نماینده اصولگرای استان ساده زیستی را در زندگی خود حفظ کرده ایم و بارها لیست اموال خود را برای مردم شفاف کردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، احمد امیرآبادی فراهانی جمعه شب در مراسم پرسش و پاسخ از نامزدهای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم که به همت مجمع یاوران انقلاب اسلامی استان قم در تکیه شاه خراسان قم برگزار شد، با اشاره به اینکه مجلس وظیفه قانون گذاری و نظارت بر اجرای آن را برعهده دارد، اظهار کرد: یک نماینده مجلس باید زندگی و رفتارش مانند مردم عادی جامعه باشد.
وی با بیان اینکه مردم باید در رفاه و آسایش باشند، عنوان کرد: نماینده باید حد وسط جامعه را برای زندگی انتخاب کند؛ اگر بتواند پایین تر از این سطح باشد که بسیار خوب است ولی به هیچ وجه نباید از حد وسط جامعه تجاوز پیدا کند.
کاندیدای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان قم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نماینده مجلس باید ساده زیست باشد چراکه اگر ریگی در کفش داشته باشد نمی تواند با فساد مقابله کند، مطرح کرد: خوشبختانه ما سه نماینده اصولگرای استان ساده زیستی را در زندگی خود حفظ کرده ایم و بارها لیست اموال خود را برای مردم شفاف کردیم.
وی با اشاره به اینکه نماینده ای که نظم و انضباط نداشته باشد نمی تواند مشکلات را برطرف کند، خاطرنشان کرد: بنده 13 برابر دیگر نمایندگان در مجلس طرح ارائه دادم و 35 برابر سایر نمایندگان طرح هایم به قانون تبدیل شده است و این موضوع نشان از حضور فعال در صحنه دارد.
هر جمعه میزبان اقشار مختلف مردم هستم
امیرآبادی با بیان اینکه عده ای با عنوان اینکه امیرآبادی در مجلس ختم شرکت می کند قصد تخریب بنده را دارند، تصریح کرد: نماینده باید مردمی باشد و در طول این سال ها افتخار داشتیم که هر جمعه در دفتر میزبان اقشار مختلف مردم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار