تولیدکنندگان متقلب در دام پلیس پایتخت

آفتاب نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۹ نفره تولید و توزیع کننده شوینده های تقلبی خبر داد.

آفتاب نیوز :
سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور گفت: در مهرماه سال جاری نماینده حقوقی شرکت شوینده ای معروف با مراجعه به مراجع قضائی شکایتی را مبنی بر نقض علائم تجاری و تولید کالای شرکت به صورت تقلبی مطرح کرد.
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت افزود: با توجه به حساسیت موضوع و اینکه محصولات شوینده تقلبی به سلامت جامعه آسیب می رساند بلافاصله پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با شروع تحقیقات، کارآگاهان این اداره موفق به شناسایی یک کارگاه تولیدی در قیامدشت سپس یکی از محل های خرید و فروش این محصولات در کرج و چندین نقطه در شهر تهران شدند.
تقی پور با اشاره به اینکه امکان همدستی این فروشندگان با یکدیگر وجود داشت، گفت: چند اکیپ از کارکنان اداره چهاردهم تشکیل شد و در یک اقدام همزمان سوم مهرماه کارآگاهان به محل های شناسایی شده مراجعه و موفق شدند متهمان پرونده را دستگیر کنند.
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی افزود: کارآگاهان هنگام ورود به کارگاه تولیدی قیامدشت هفت نفر را در حال تولید و بسته بندی پودرهای تقلبی مشاهده و دستگیر کردند.
وی در ادامه گفت: متهمان در اعترافات اولیه اظهارکردند که دستگاه مورد استفاده در کارگاه از فردی به نام مسعود خریداری شده است و یاسر نیز خرید رنگدانه و نمک ید دار و پودر تقلبی و کارتن ها را انجام می دهد و کارگاه مذکور نیز اجاره ای است. دو نفر دیگر به نام های محسن و علی فروش پودر را بر عهده دارند. در بازرسی به عمل آمده از انبار و کارگاه مذکور کارآگاهان موفق شدند ۸۳۰ کارتن پودر ۲۴عددی ، ۶۲۰ بسته پودر ۲۰کیلویی ، ۳۵۰بسته نمک یددار ، ۵۳ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار