بازیگر نقش کوهیار در سریال باخانمان کیست؟

لوگوی تیتربرتر تیتربرتر . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۱۶

تیتربرتر؛  سریال طنز باخانمان از جمله سریال های شبکه سه است که توانسته در این مدت مخاطبان زیادی را به خود جذب کند از جمله بازیگر این سریال بازیگر نقش کوهیار آراسته است که با بازی امیر کاظمی همراه است. بیوگرافی نقش کوهیار در سریال باخانمان
بیوگرافی نقش کوهیار در سریال باخانمان
امیر کاظمی (زاده ۱۹ آبان ۱۳۶۹ در تهران) بازیگر ایرانی است.
شروع فعالیت بازیگری امیر کاظمی
شروع فعالیت بازیگری امیر کاظمی
او بازیگری را در نوجوانی با سریال «کتابفروشی هدهد» آغاز کرد. در ۱۸ سالگی یکی از نقش های اصلی سریال «همه بچه های من» را بازی کرد. وی برای بازی در سریال«لیسانسه ها» کاندید دریافت جایزه حافظ بهترین بازیگر کمدی سال از جشنواره معتبر مجله دنیای تصویر (جشن حافظ) شد. کاظمی در سال ۱۳۹۱ ازدواج کرده است. او همچنین سابقه اجرای برنامه های تلویزیونی را هم در کارنامه خود دارد.
خانواده امیر کاظمی
بعنوان فرزند اولی خانواده در تهران بدنیا آمده است و یک برادر کوچکتر از خود بنام آرش دارد و پدربزرگش سالهاست ساکن کشور آلمان می باشد
ازدواج امیر کاظمی
امیر کاظمی در سال 1390 وقتی 21 ساله بود با مهتاب محسنی ازدواج کرد ، آشنایی این دو از حیاط دانشگاه تهران شروع و در نهایت به ازدواج ختم شد.
حالا مدتیست همسرش نیز وارد کار بازیگری در تئاتر و تلویزیون شده است.
بیوگرافی مهتاب محسنی همسر امیر کاظمی
مهتاب محسنی متولد 24 اسفند 1368 در تهران ، تحصیکلرده لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر می باشد که تجربه بازی ، گریموری و صداپیشگی هم دارد.
از دید من و مهتاب ، گرفتن عروسی کار جالبی نبود ، آره عروسی نگرفتیم برای این که با خودمون گفتیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار