به منظور تعامل هر چه بیشتر مدیریت شهری با شورایاران محلات، همایش فصلی شورایاران منطقه ۱۳ با حضور مرتضی رحمانزاده، شهردار منطقه، مدیران و مسئولان شهری و اعضای شورایاری محلات سیزده گانه در سالن مجتمع فرهنگی کوثر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه ۱۳ در این همایش با تاکید بر برگزاری مستمر این گونه نشست ها گفت: امیدواریم با یاری اعضا شورایاری و مدیران محلات، معضلات و مشکلات محلات شناسایی و احصاء شود.
رحمان زاده ارتقای کیفی نهاد مدیریت محله و تقویت کارکرد اجتماعی محلات را از تاکیدات و اهداف دکتر حناچی، شهردار شهر تهران خواند و افزود: تلاش کنیم احساس تعلق محله ای و مشارکت های اجتماعی را در محلات منطقه افزایش دهیم.
وی تاکید کرد: ما باید تلاش کنیم تا شورایاری بعنوان سازمان مردم نهاد ، هدف اصلی که مشارکت اجتماعی در امور مربوط به خودشان است را محقق کند.
شهردار منطقه ۱۳ در پایان اظهار داشت: امیدواریم با هماهنگی و همکاری همه اعضای مدیریت شهری منطقه و شورایاران بتوانیم بیش از پیش به شهروندان خدمت کنیم.
گفتنی است ارائه گزارش از سوی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۳، بیان دیدگاه های دو تن از شورایاران و تقدیر از دبیران شورایاری محلات از جمله دیگر بخش های برگزار شده در این مراسم بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار