ستاد متمرکز کمک رسانی به سیل زدگان شستا با دستور مدیرعامل شستا با هدف سازماندهی و هدایت کمک های شرکت های زیرمجموعه به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اعلام کرد: در پی وقوع سیل و آب گرفتگی گسترده در جنوب استان سیستان و بلوچستان و همزمان با دستور رهبر معظم انقلاب و دستور ویژه شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر ضرورت کمک رسانی به مناطق آسیب دیده، ستاد متمرکز مسئولیت اجتماعی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با هدف سازماندهی و هدایت کمک های اهدایی شرکت های تابعه شستا صبح روز سه شنبه مورخ ۲۴دی ماه۹۸ جلسه فوری تشکیل داد.
براساس این گزارش، در این نشست که با حضور معاونین و مدیران ستادی شستا و تعدادی از مدیران عامل هلدینگ های شستا برگزار شد مقرر شد؛
کلیه شرکت های تابعه شستا کمک های اهدایی خود را به صورت متمرکز و از طریق این ستاد ارسال کنند.
کاروان های اهدایی شستا به مناطق آسیب دیده تحت عنوان کاروان همدلی با ظرفیت حدود 100 کامیون از شرکت های مختلف زیرمجموعه این هلدینگ به مناطق سیل زده اعزام می شوند.
براساس تصمیم دیگر ستاد کمک رسانی شستا، هلدینگ دارویی تأمین، داروهای موردنیاز برای ارسال به مراکز درمانی محل بحران را بدون درنظر گرفتن محدودیت های بدهی های قبلی تأمین و ارسال کند.
از ظرفیت حمل و نقل شرکت بارز ترابر و حمل و نقل آبادان برای انتقال کمک ها به مناطق سیل زده بهره برداری شود، ضمن آنکه شرکت لوازم خانگی پارس نیز تعدادی لوازم خانگی را در اختیار ستاد مدیریت بحران استان قرار دهد.
براساس تصمیم این ستاد، کلیه پرسنل شستا و شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ به صورت اختیاری 1 تا 3 روز حقوق خود را برای کمک به مردم مناطق آسیب دیده اختصاص دهند.
هلدینگ سیمان تأمین 2 هزار تن سیمان را برای ارسال به مناطق ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار