معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه"طرح فاصله گیری اجتماعی" خواست اکثریت مردم بوده تصریح کرد: اجرای این طرح که با هدف حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره انتقال وبروس کرونا بوده از بامداد جمعه( فردا) آغاز خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، محمد ابراهیم الهی تبار در جلسه ستاد کرونای استان در تشریح "طرح فاصله گیری اجتماعی" برای مقابله با کرونا زمان آغاز اجرای این طرح از بامداد روز جمعه هشتم فروردین ماه اعلام کرد و گفت که مرحله نخست این طرح تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد یافت.
وی افزود: براساس برنامه ریزی صورت گرفته طرح فاصله گیری اجتماعی پس از 15 فروردین ماه نیز تا با رفع نواقص و اصلاح مواردی یک هفته دیگر ادامه می یابد.
معاون استاندار کرمانشاه در ادامه با تشریح جزئیات این طرح اظهار داشت: بر این اساس، تنها افرادی اجازه ورود به شهرهای استان را خواهند داشت که ساکن یا مقیم آن شهر بوده و مسافران اجازه تردد در شهرهای استان را ندارند و باید از کنارگذرها عبور کنند.
وی گفت: خودروهای امدادی و درمانی، پلیس، حمل بار، کالاها، مایحتاج مردم و سوخت مشمول این ممنوعیت ها نخواهند شد.
الهی تبار همچنین گفت: به موجب طرح فاصله گیری اجتماعی، مدارس، دانشگاه ها، پارک ها، استخرها و تمامی اماکن تجمع و تفرجگاه ها تعطیل خواهند شد و برگزاری هرگونه تجمع اعم از رسمی یا غیر رسمی نیز ممنوع خواهد بود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه اصناف و کسب و کارها در این طرح به سه گروه تقسیم شده اند افزود: گروه اول صنوفی هستند که نباید در این ایام تعطیل شوند که فروشگاههای مواد غذایی، میوه فروشی ها، داروخانه ها و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار