سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و کنترل کرونا در نشست خبری که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، با اشاره به اعمال محدودیت تردد در سطح جاده ها در روزهای 12 و 13 فروردین تصریح کرد: هر خودرویی که در این دو روز در حال تردد باشد اعمال قانون خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حجت الله غلامی با بیان اینکه تصمیم برای تعطیلی آرامستان ها تا 5 فروردین گرفته شده بود، اظهار کرد: بر اساس تصمیم جدید ستاد استانی، این تعطیلی تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اقدام های خاص در تفرجگاه ها و پارک های سطح استان در جهت خلوت کردن آن ها گفت: بر اساس جلسه امروز مقرر شد چراغ های این مکان های تفریحی تا ساعت 24 خاموش باشد و بعد از ساعت 24 به دلیل حفظ امنیت، 50 درصد چراغ ها روشن خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به کنترل ترددها و غربالگری در 14 ورودی اصلی و 70 ورودی فرعی استان اصفهان، افزود: از این پس ترددها در این ورودی ها تشدید شده و از ورود افراد و خودروهای غیر بومی به استان جلوگیری خواهد شد.
وی با بیان اینکه محور شمال استان جهت کنترل ترددها به ارتش واگذار شده است، گفت: تاکنون حجم سفرها 82 درصد کاهش داشته است که امیدواریم با این تشدید ترددها در محورهای ورودی و خروجی استان، از حجم سفرها بکاهد.
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و کنترل کرونا با اعلام تعطیلی کلیه صنوف به غیر از اصنافی که نیازهای ضروری مردم را تامین می کنند، تصریح کرد: قطعا در این خصوص با متخلفان برخورد خواهد شد.
وی با اشاره به تدوین بسته اقتصادی برای حمایت از اصناف در ستاد استانی و ارائه به ستاد ملی پیشگیری و کنترل کرونا خاطر نشان کرد: ستادهای استانی در این خصوص پیشنهادهای داشته اند اما مرجع اصلی تصمیم گیر در این این مورد، ستاد ملی خواهد بود.
غلامی با اشاره به تعطیلی ادارات غیر خدماتی در سطح استان گفت: از این پس ادارات با حداقل نیرو و در شرایط خاص ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار