بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در شیراز برگزار می شود

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از ۱۱ تا ۱۴ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، حسین لقمانی ظهر امروز در جلسه کارگروه برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با اشاره به میزان صدور مجوز در استان نسبت به سال گذشته اظهار داشت: نمایشگاه صنعت ساختمان می تواند به این رشد کمک کند. 
مدیرکل امور شهری استانداری فارس با بیان اینکه اشتغال یکی از مسائل مهم در صنعت ساختمان است، گفت: حضور شرکت های خارجی در این نمایشگاه می تواند بازار رقابتی خوبی ایجاد کند و از آنجا که افزایش قیمت ساختمان در کشور سبب رونق ساختمان سازی شده شرکت های ساختمان سازی داخل نیز می توانند محصولات و توانایی خود را از طریق نمایشگاه ها عرضه کنند.
سید محمود موسوی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس نیز در این نشست با بیان اینکه نمایشگاه صنعت ساختمان یکی از مهم ترین نمایشگاه های این شرکت است، افزود: سیاست شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس به سمت جذب بازدید هیئت های خارجی از نمایشگاه ها، برگزاری جلسات کارگروهی و نشست های تخصصی است که از این طریق بازدیدکننده و مشارکت کننده با یکدیگر ارتباط بگیرند و در حقیقت زیر ساخت نمایشگاه، رونق تولید را صورت دهد.
وی بیان کرد: صنعت ساختمان معادل 77 درصد سرمایه گذاری کشور را به خود اختصاص می دهد و در این راستا استان فارس یکی از استان هایی است که با سرمایه گذاری های صورت گرفته در این صنعت در بازار داخلی و صادرات خارجی موفق بوده است.
450 انجمن صنفی کارگری صنعت ساختمان در کشور فعالیت می کنند
نمایشگاه صنعت ساختمان در یاسوج برپا شد+تصاویر
نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در اراک برپا می شود
رضا رحمانی، مدیر ...

سرخط اخبار