چروک های پیشانی در اثر حرکت مکرر عضله پیشانی ایجاد می شوند و می توانند از همان اوایل کودکی تشکیل شوند. در این مقابه سعی کردیم به مواردی بپردازیم که موجب کاهش چروک های پیشانی می شود.

وقایع روز - علاوه بر افزایش سن ، آسیب های خارجی مانند آلودگی محیط زیست ، کمبود آب بدن و ورود سموم خارجی به منافذ پوست با گذشت زمان ، خطوط چین و چروک را بر روی پوست عمیق تر می کند و باعث دیده شدن بیشتر آنها می شود. تکرار بیش از حد برخی حالات صورت مانند اخم یا خندیدن باعث ایجاد خطوط روی پیشانی یا اطراف لب ها می گردد. در این مقاله راه های موثری را برای از بین بردن چین و چروک پیشانی به شما معرفی خواهیم کرد.
دلایل چین و چروک پیشانی
قبل از شروع درمان، ابتدا با علل ایجاد این خطوط در پیشانی آشنا می شویم. گاهی اوقات فقط یک عامل و گاهی چندین عامل دست به دست هم می دهند تا این خطوط بر روی پوست ایجاد شود. این عوامل میتواند شامل:
افزایش سن قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش تکرار برخی از حالات سیگار گشیدن رژیم غذایی ناسالم کمبود آب بدن استرس و افسردگی کمبود خواب ژنتیک
برای پنهان شدن این چین و چروک ها نیازی نیست که به آرایشگاه بروید و اولین خطوط روی پیشانی را که دیدید با موهای خود پنهان کنید. با تغییر سبک زندگی و با کمک برخی محصولات آرایشی، چین و چروک ها کاهش خواهند یافت.
برای کاهش چروگ پیشانی سبک زندگی خود را تغییر دهید
سبک زندگی شما تأثیر زیادی بر سلامت و چین و چروک پوست شما دارد. مراحل زیر به شما کمک می کند تا از پیری زودرس جلوگیری کرده و پوستی صاف داشته باشید:
پوست خود را از نور خورشید محافظت کنید
قرار گرفتن طولانی مدت در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید باعث ایجاد چین و چروک و پیری زودرس می شود. طبق تحقیقات ، استفاده روزانه از ضد آفتاب های گسترده با 30 SPF یا بالاتر روند پیری پوست را کند می کند و همچنین احتمال چین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار