تهران (پانا) - امروز بیش از ۱۶هزار نام کاربری ورمز ورود به سامانه دریافت تسهیلات از طریق پیامک به موسسان مدارس ومراکز غیردولتی وآموزش از راه دور کشور ارسال شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی، در اجرای طرح بسته های حمایتی دولت برای مدارس غیردولتی، امروز بیش از ۱۶ هزار پیامک حاوی کد کاربری و رمز عبور در سامانه دریافت تسهیلات، برای موسسان مدارس و مراکز غیردولتی ارسال شد.
ضمن تشکر از همراهی موثر وزارت کار و امور اجتماعی، از موسسانی که پیامک مذکور را دریافت کرده اند درخواست می شود تا با ورود به سامانه دریافت تسهیلات به نشانی doreh.ir/kara نسبت به رویت، اصلاح و در صورت نیاز تکمیل اطلاعات مدرسه/مرکز خود اقدام کنند.
تا پایان امروز حدود ۴هزار موسس دیگر نیز پیام حاوی کد کاربری و رمز عبور را دریافت خواهند کرد.
از دلایل عدم دریافت پیامک می توان به اشتباه بودن شماره تلفن همراه موسس، یا کدکارگاه و یا ثبت ناقص اطلاعات نیروی انسانی اشاره کرد. لذا این گروه از موسسان می توانند از طریق ادارات آموزش و پرورش شهرستان/منطقه خود با ارائه مشخصات زیر برای درخواست تسهیلات اقدام کنند:
نام استان 2- نام شهرستان/منطقه 3- نام واحد آموزشی 4- نام و نام خانوادگی موسس 5- کدملی موسس 6- شماره تلفن همراه موسس
پیشتر براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مقرر شده بود تسهیلات کم بهره تا مبلغ ۱۶میلیون تومان به میزان تعداد کارکنان شاغل در مدارس غیر دولتی مراکز آموزشی و پیش دبستانی های غیردولتی پرداخت شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار