مسائل و مشکلات تشکل های کارگری، معلمان حق التدریس، پارک علم و فناوری و کانون های بازنشستگان نیروهای مسلح یزد در نشست مجمع نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد؛ نشست مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی با حضور کمال دهقانی فیروزآبادی، نماینده مردم شهرستان های میبد و تفت، محمدرضا تابش، نماینده مردم شهرستان اردکان، محمدرضا صباغیان، نماینده مردم شهرستان های بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز و سید ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذر تشکیل شد.
اعضای این مجمع در ابتدا با تشکل های کارگری استان با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و امور رفاه اجتماعی دیدار و گفت وگو کردند.
در این نشست بیان شد که جایگاه اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان یزد که می تواند بسیاری از مشکلات کارگری را پیگیری کند، باید ارتقاء یابد و پذیرفته نیست از چهار رده تعریف شده، اداره کل کار استانِ صنعتی و معدنی یزد در رده سوم باشد.
در ادامه نشست مجمع نمایندگان استان یزد پیرامون بررسی مشکلات پارک علم و فناوری یزد و شرکت های دانش بنیان مستقر برگزار شد.
بررسی مشکلات معلمان حق التدریس استان یزد از دیگر دستور کارهای این مجمع بود که در طی برگزاری نشستی؛ فرهنگیان حاضر ضمن طرح مشکلات از حمایت نمایندگان استان یزد تقدیر به عمل آوردند و نمایندگان مردم استان نیز نقطه نظرات خود را مطرح کردند.
در این نشست نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی طی مذاکره ای تلفنی با مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، دغدغه استانی معلمین در این خصوص را مرتفع کرد.
روسای کانون های بازنشستگان نیروهای مسلح یزد نیز با نمایندگان مردم شهرستان های استان در خانه ملت دیدار کردند.
در این نشست روسای کانون های بازنشستگان نیروهای مسلح یزد، گزارشی از اقدامات و مشکلات ...

سرخط اخبار